Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is járt már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt már így?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2,5 hónapja megismertem itt egy lányt, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon sok mindenben hasonlítunk, számomra bensőleg ő a tökéletes nő, azóta se beszéltem hozzáfoghatóval. Viszont az én hibámból kifolyólag csak kb 3 hetet tartottuk a kapcsolatot, mégis minden áldott nap körülötte forog a világom. Nem tudom elfelejteni. Csak telefonon és mikrofonon beszéltünk, de úgy éreztem, mintha 1000 éve ismerném. Persze már talált magának mást, szóval esélytelen, hogy bármi is legyen kettőnk között. De mégis olyan érdekes, hogy még csak nem is találkoztunk, mégis megőrülök érte.
2014. szept. 30. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is pontosan történt itt egy hasonló dolog, mi találkoztunk is, de el kellett felejtenem több okból is ...

Ha talált már mást, nem tehetsz semmit, lépj tovább, mert csak magadnak ártasz, ha ezen rágódsz!

2014. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már nem tartjátok a kapcsolatot, akkor mégsem lehettetek annyira egy hullámhosszon.
2014. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!