Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor mondanátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor mondanátok el egy lánynak, akivel túl vagytok pár randin, hogy gyakorlatilag milliomosok vagytok?

Figyelt kérdés

És kezd kialakulni a kapcsolatotok, vagy más ki is alakult.


Örökségből egy kisebb nagyobb összeg van a számlámon ami nem jelentős. Nem felvágni akarok vele, és nem is provokatív a kérdésem csak nem szeretném ha ebből vita lenne később, hogy eltitkoltam előle.


2014. szept. 30. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne kösd az orrára, főleg ne az elején. Így nem befolyásolja a dolog a hozzád való hozzáállását.
2014. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem bőven elég majd ha elkezdtek járni.
2014. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
ki nem szarja le, most őszintén?
2014. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Tudsz adni egy kis pénzt?Le vagyok égve :/ A lányok szeretik az adakozó embereket
2014. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
most nem jelentős összeg vagy milliomos vagy? nem kell ezt így konkrétan elmondani szerintem, mindenkinek a magánügye, hogy mennyi pénz van a számláján.
2014. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem akkor, amikor az össze költözés szóba kerül.

Ha csóró lennél, azt mikor mondanád el? Annak nem tulajdonítanál nagy jelentőséget. Míg nem közös a háztartás, a kassza, addig nem számít. Szerintem.


Én nem lennék mérges ha utólag derülne ki. Mert nem a pénz miatt választok pasit. Az volna csak zavaró, ha merőben hivalkodóbb életet élne mint én. De az már a járásnál kiderült volna.

2014. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha kapcsolatot akarsz nem azt hogy a pénzért legyen veled akkor csak akkor mond el ha már egy jó ideje eggyütt vagytok 2 3 hónap és ne felvágós cuccba egy dugig 20ezressel teli pénztárcával menj randizni( ha őszinte kapcsolatot akarsz). Ha dugni akarsz akorr lobogtass meg a csajok orra előtt egy csomó pénzt sajnos vannak ijen csajok akik a pénzedre mennek (nem a kur₩ákra gondolok).
2014. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem felesleges ezt így bejelenteni, minek? Úgyis fel fog neki tűnni, hogy nem nyomorogsz, majd ha csak úgy szóba kerül a téma véletlenül, megemlítheted, hogy hát igen, örököltél némi pénzt.


De nem hiszem, hogy olyan dolog lenne ez, amit mindenképpen közölni kell a másikkal.

2014. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát a jelentős összeg az ilyen 20-30 millió az én meglátásom szerint amiből már telik házra, autóra stb.

Na nekem ennek kb 6-oda van.. Jelentős összegnek nem mondanám a mai világban.

2014. szept. 30. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez egyáltalán nem jelentős összeg és attól, mert van 4-5 milkád én még a milliomos szót sem használnám rád :D... A milliomos az én szótáramban nem azt jelenti, hogy van minimum 1 milliód, hanem, minimum 100 millió...na de mindegy.

Semmi köze hozzá, miért kéne beszámolni róla? Majd ha ott tart a kapcsolat, hogy összeköltözés, gyerek , sajátlakás , kocsi stb, akkor majd összelehet dugni a buksikat, hogy kinek mennyi van. Nem is értem a problémát...

Eszembe nem jutna kiakadni, ha a majdani pasim csak 1 év múlva jelentené be, hogy van 5 milkája. ÉS? Nem az enyém, mit kezdjek az infóval???



22L

2014. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!