Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A heterók miért mondják egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heterók miért mondják egy adott dologra, hogy "b-zis", mikor azt sem tudják milyenek a melegek, meg nem is tudnak róluk semmit?

Figyelt kérdés

Ilyen idióta kérdések,hogy

"B-zis-e ha egy fiú a nadrágzsebben hordja a telóját?"

WTF?

Milyen buta emberek élnek itt?


Heterós-e ha levegőt veszek?


2014. okt. 1. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Az pedofilos, ha cumisüvegből iszom a kakaót?
2014. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt kell megértened, hogy amikor egymást ezzel a névvel illetjük, annak kb. semmi köze a homoszexualitáshoz. Ha valakit stricinek hívsz, akkor se arra gondolsz, hogy tényleg lányokat futtat.
2014. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsó.A káromkodás az más.

De egy kinézetet akkor miért azonosítanak vagy egy szokást ezzel?

Emögött vmi tartalomnak kell lennie.

Akkor mit jelent azt,hogy b-zis?

2014. okt. 1. 00:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Tanulj szociológiát, és megtudod. Aki trehány, arra miért mondjuk, hogy cigány akkor is, ha fehér a bőre?
2014. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ezt még nem hallottam,hogy aki trehány arra azt mondták volna,hogy cigány.
2014. okt. 1. 01:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem.. Ahogy a homokosok is szokták magukra mondani, hogy "heterós", mikor nem lehet sztereotípiák alapján leb-zizni őket.


Pedig hát a heterók és a melegek között is ugyanolyan arányban képviseltetik magukat a férfias és feminin stílusjegyeket hordozó egyedek, tehát valójában nem létezik olyan, hogy b-zis, sem olyan, hogy heterós.

2014. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó,igen,nem létezik:d


De szerintem a heterók azt hiszik,hogy

Heteró=férfias

Meleg=lányos


:D

2014. okt. 2. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik heteró hiszi, hogy heteró=férfias, meleg=lányos.


Csak az olyan férfiak (nők) hiszik ezt, akik

heterók + férfiasak(nőiesek) + idióták (a harmadik tulajdonság különösen kulcsfontosságú)

2014. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!