Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam. Félek nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam. Félek nem találok magam mellé olyan férfit aki szeret és illik hozzám. Nálatok ez hogy volt?

Figyelt kérdés
lassan 2 hete hogy szakítottunk. Nagyon sok érzés kavarog bennem. Egyszer megkönnyebbülés egyszer meg irtó nagy hiány. Nálatok ez, hogy volt? Mikor lett új társatok? 25/N
2014. okt. 1. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Jobbulást. Kell egy kis idő, ne tépd magad.

"illik hozzám" -nem öltözetkiegészítő kell. Hanem olyan - aki szeret és - ez a fontos kimaradt- akit szeretsz.

2014. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem szeretnék még mást, de ez a félelem is benne van.
2014. okt. 1. 12:32
 3/15 anonim ***** válasza:

2 hét az még nagyon kevés a felejtéshez. Nem tudom mennyi ideig voltatok együtt, de ennél több idő kell. Én egy 6 éves kapcsolatot 3 év alatt hevertem ki... nagyon szenvedtem.

Neked több sikert kívánok!

2014. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

22 voltam, amikor kiléptem egy hosszabb kapcsolatból, amiben együtt is éltünk. Majdnem két év volt, mire lett új párom. Az elején nem is akartam magam mellé senkit, mert az a kapcsolatom nagyon rossz volt már végén, szerettem volna kicsit egyedül lenni, újra felépíteni magam, mielőtt társkeresésbe kezdek. Kb. 1 év után éreztem azt, hogy most már jól vagyok, de még akkor sem kezdtem hatalmas keresésbe. Nem is igazán tudtam, merre induljak el, hiszen már nem jártam iskolába, a munkahelyem kilőve, a barátaim barátait is mind ismertem már, buliban pedig csak szexpartnert tudtam volna találni, ennél meg többre vágytam. Végül netes társkeresőnél próbálkoztam, és szerencsém volt. De az elején még így is nehéz volt, hogy ne vetítsem rá a páromra az előző kapcsolatom sz*rságait..

Ne add fel, hagyj egy kis időt magadnak, hogy rendbe jöjj, hogy ne hiányozzon már a másik. Meg fogod találni a neked való embert, mégha most hihetetlennek tűnik is :)

Sok sikert és fel a fejjel! :)

26N

2014. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne kezdj új kapcsolatba,míg ezt nem zártad le magadban!
2014. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm. 4 év volt, de sok hullámvölggyel. tudom ennyi idő kevés még, de nagyon rossz ez az érzés, és nem találom a helyem a világban igazán.
2014. okt. 1. 12:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Két hét az arra elég, hogy nagyjából felfogjad, hogy vége. Most jön az, hogy elkezded élvezni a szabadságot, többet foglalkozol magaddal, több energiát fektetsz a tanulásba, esetleg új hobbikat találsz, és közben szépen lassan regenerálódsz, újra "megtanulsz" egyedül lenni - már párkapcsolati szempontból, a barátaiddal nyilván többet leszel együtt - és egy idő után lezárod magadban a dolgot.


Az élet nem verseny, nem kell azonnal beleugrani a következő kapcsolatba, az senkinek sem lenne jó. 25 évesen ráadásul még semmivel sem vagy elkésve, semmi szükség azon aggódni, hogy mikor jön az új partner. Ha történik valami, annak örülj és élvezd, ha nem, akkor pedig annak örülj, hogy több időd van magadra és a barátaidra. A lényeg, hogy lazán és pozitívan fogd fel az életet, ne görcsölj rá ilyenekre.


27/F

2014. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is interneten ismerkedtem meg szakítás után a mostani párommal, nem gondoltam volna, hogy ott fogom megtalálni az igazit, csak lézengeni mentem fel, de nagyon jól alakult 5 éve vagyunk együtt és 3 hete összeházasodtunk :)
2014. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Neked még nagyon fáj a friss szakítás utáni magány. Ha most gyorsan, kapkodva keresnél magadnak valakit kicsi lenne a valószínűsége hogy a megfelelő férfit vonzanád be. Persze az is lehet.

Az szívedben lévő jelenlegi űrrel és sérülésekkel és a társfüggőséggel könnyen belekaphatsz olyan kapcsolatba aminél még a régi is jobb volt.

Mivel ilyen fiatal vagy, azt tanácsolom használd ki önmagadra ezt az időt. Járj olyan helyekre ahol jól érzed magad. Csináltass olyan hajat ami már régen tetszik stb. Próbálj meg egyedül is nagyon boldog és egyre szebb nő lenni, akkor nagyon gyorsan be fogsz vonzani olyan férfit amilyent szeretnél.

2014. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja! Még őt szeretnéd vissza? Akkor tarts tőle távolságot, és hetekig ne jelentkezz sehogy, hogy hiányozz neki . Ezeket a heteket pedig fordítsd önmagadra. Hogy jól érezd magad.
2014. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!