Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nemrég szakítottam a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D. András kérdése:

Nemrég szakítottam a párommal 8 év után, nagyon ragaszkodtam hozzá, s most úgy érzem nehezen fogom tudni túltenni magam a szakításon. Hogyan tudnék kiszeretni belőle, elfelejteni, ha egyszer ő volt a mindenem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
HÁt igen ehhez idő kell, 8 év hosszú idő. Viszont vannak azért még csajok.
2012. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a napokban tudhatok magam mögött egy 7 éves kapcsolatot. És én sem tudom hogyan lesz tovább. Kisemmizve, megalázva, kifacsarva érzem magam. Nem tudom hogyan állok talpra ebből és mikor leszek újra boldog valaki mellett...
2012. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
a párod is fiú volt ?
2012. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ehhez idő kell‚ szerintem pár hónap biztos (vagy inkább mégtöbb)‚ 8 év az nagyon hosszú idő. A gyászfolyamat különféle fázisain fogsz keresztülmenni‚ egyre enyhébb lesz‚ légy türelmes‚ ez nem egyik napról a másikra történik. De szép fokozatosan magától lesz egyre jobb. Addig‚ ha még friss‚ sírd ki magad‚ sajnáltasd magad‚ szenvedj‚ ne fojtsd magadba (úgyis kitör)‚ de azért ne is ess át a ló túloldalára‚ szóval ne kínozd magad fölöslegesen‚ hagyd hogy egyre jobb legyen magától.
2012. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az idő segít... Én januárban szakítottam (igaz, "csak" 5 éves kapcsolat volt, de ő volt az első), és az első 2 hónap pokoli volt (főleg, hogy ő ezt nem tudta elfogadni, és zaklatott a szerelmes üzeneteivel, sajnos néha most is), de utána egyre jobb minden. Hidd el, én is úgy voltam, hogy ez a fájdalom soha nem fog elmúlni, amikor szakítottam, akkor még szerettem, de szerencsére az idő tényleg segít. Sírtam, szenvedtem, de egy idő után hozzá tudtam állni objektíven, és kívülről szemlélni ("ez és ez nagyon rossz volt benne, nem véletlenül szakítottam"). Ne merülj bele a szenvedésbe, de ne is fojtsd el! Minden rendben lesz :)

20/L

2012. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a legjobb ha találsz magadnak valami hobbit, elfoglaltságot ami eltereli a gondolataid , szenvedélyt ébreszt benned az iránt amit csinálsz! És a fontos hogy nagyon sok időt tölts a barátaiddal! ne sírj, meg bánkódj... a változás jó!
2012. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na sikerült ?
2015. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!