Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándulnál egy lányból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnál egy lányból, ha az elfinganá magát előtted és még elég büdös is lenne?

Figyelt kérdés
A kérdés kissé alpári és furcsa, de komolyan érdekel
2010. jan. 21. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én eljátszanék vele egy szimfóniát pumázással.
2010. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
áá de jó nevettem ezen:D miért te kiábrándulnál ?:D
2010. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárkiből kiszaladhat egy puki. Nyilván senki (vagyis a normális emberek) nem finganak direkt a másik orra alá. De véletlenül előfordulhat. Nagy ügy. Vagy te nem szoktál?
2010. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira kenyes, mi tobb mint fel eve egyutt elunk, de sosem tudnam elkepzelni, hogy elengedjem magam elotte, meg az is kinos, ha wc-re megyek, mert felhangositom a zenet. Pedig, hat emberi dolog, de mi probalunk diszkretek maradni:)))))
2010. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

amikor a csajom az ágyban megkérdezte "csaljak?"

én mondom "ne" nem tudtam miről van szó erre odafingott egy olyan isteneset hát először szétröhögtem az agyamat aztán ugy megkeféltem hogycsakna hehe

2010. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
lol.. ez vicces :D utána úgy megkeféltem hogy csakna XD
2010. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem tökjóó! lehet fingóversenyt rendezni.
2010. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Bárkiből kicsúszhat, nem ábrándulnék ki. Kivéve abban az esetben, ha olyat robbantana az orrom alá, hogy direkt ráerősít, miközben megfeszülnek az izmok az arcán, és még a lábával is rúgna egyet. Nem tolerálnám. (Kb halálra röhögném magam.)
2010. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól gerjednék be csak igazán...
2010. jan. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én se ábrándultam ki, tök természetesnek találtam. Azért kérdeztem, mert pár haverom szerint beteg vagyok emiatt :D.
2010. jan. 22. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!