Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki nekem tetszik, annak én nem tetszem és aki oda van értem azzal meg én nem szimpatizálok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos ilyen az élet, ez a legtöbbünk életében megtörténik, nem is egyszer. A legjobb, amit tehetsz, hogy tovább keresel, és egyszer megtalálod majd azt, akivel ugyanazt fogjátok érezni egymás iránt.

Kitartás, hidd el, hogy megéri keresni, mindenkire vár az Igazi, akitől megkaphatja, amire vágyik.

2010. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nagyon sokan vagyunk így, még én sem találtam soha senkit akinek én kellenék és nekem kell. Külön megvolt mindkettő, de ez az egy tulajdonság sosem volt megy egyetlen egy lányban. (én 26F) Nem tudom, hogy ennek van e oka, szerintem nincs. De talán az ember úgy működik, hogy mindig az kell neki ami nem lehet az övé, neked azok akik neked elérhetetlenek. Lehet hülyeségeket beszélek, de ezen már én is sokat gondolkoztam.

A szerelem mindenesetre rejtély.

2010. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz,az emberi agynak a telhetetlensége nem ismer határokat.Ami tilos meg ami elérhetetlen az kell,Érdekes...
2010. jan. 22. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy kérdés, ami ősi idők óta foglalkoztatja az emberiséget:)

Nyugi, én is így gondolkodtam, aztán megtaláltam az igazit, mit ad Isten, interneten:) Csak ki kell várni, nem szabad a plátói szerelmekhez ragaszkodni!

2010. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is állandóan ez volt 17 éves koromig, aztán találtam valakit akivel oda vagyunk egymásért:) előbb utobb sztem kell találkozz valakivel akivel közös a szimpátia:D
2010. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég sokaknak a problémája. De a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb jönni fog olyan, akivel ugyan azt ézitek egymás iránt :)
2010. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!