Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én hiszek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én hiszek az olyan szerelemben, ami elso látásra is megtörténhet?

Figyelt kérdés

Akárkinek mondom nem hisz nekem, pedig velem megtörtént.

Van egy srac is, aki mindig ha találkozunk megkérdezi mindig tőlem, pedig o is ott volt, amikor mondtam másoknak hogy hiszek benne.



2014. okt. 1. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
velem is megtörtént már
2014. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok minden nőbe!
2014. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen van ilyen, ezekből szokott lenni a legnagyobb pofáraesés!
2014. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. :) Mikor én meg láttam a mostani páromat pontosan 2 éve 7 hónapja 20 napja én már akkor tudtam hogy talán ő az igazi már aznap az egész éjszakát át chateltük, rá egy hétre össze is jöttünk és azóta is együtt vagyunk. :)
2014. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kéne kölcsön 5000 forint...
2014. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az hogy nedves a bugyid egy szép pofitól nem egyenlő a szerelemmel.
2014. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nevem Kapzsi, ahogy a nevem is mutatja akarok pénz, akarok nőket, akarok hatalmat és akarom a világot. Miért is? Mert ilyen vagyok.
2014. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Velem megtörtént, ez olyan amikor megtetszik valaki elso látásra, de többet is érzel..es nem benedvesedett a puncim, hanem pillangók lettek a gyomromban :3
2014. okt. 1. 23:08
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as FMA best anime ever:D
2014. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!