Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan a szerelemben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan a szerelemben, hogy csak a belső számít?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy meg lehet fogni valakit csak a belsőddel?(persze azért a külső se legyen rossz, de a belső lehet a lényeg?)

2014. aug. 31. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, a külső mindig is fontos lesz !! Ezt hiába tagadja bárki...ez az igazság !!
2014. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Régi közhely, de a külső ami megfog, a belső, ami megtart. A kettő szétválaszthatatlanul együtt jár.
2014. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legfontosabb.

L

2014. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nálam megtörtént...a külső nélkül tudtam, hogy az a lány kell nekem akire találtam...pontosabban ő talált rám...de a lényeg, hogy skype beszélgetés alatt már tudtam, hogy az a sok fontos tulajdonság amit összeszedtem magamnak, meg van benne...és akármilyen is legyen tudtam ő kell nekem :) és az hogy külsőre is szép az már csak a hab volt a tortán...
2014. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg a 2.-nak ugyanis nagyon is igaz amit írtál elgondolkodtatott és tényleg így van, bár talán magam is tudtam.
2014. aug. 31. 00:33
 6/10 anonim ***** válasza:

'persze azért a külső se legyen rossz'


így máris nem CSAK a belső a lényeg...

2014. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most képzelj el egy undorító, büdös, rohadó fogú, aránytalan, debella visszataszító valakit. Bele tudnál szeretni?

Én is azt mondom, hogy nem a külső az elsődleges, soha nem az alapján szeretek bele valakibe, de azért egy minimális mértékben számít.

2014. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan, hogy csak a belső számít. gondolj bele, a pároddal csókolózol, lefekszel. ezekhez kell vonzalom, szóval igenis fontos a külső is. bár szerintem sokkal csekélyebb mértékben, mint a belső. a "külső megfog, belső megtart" pedig idejemúlt dolod, hiszen egyre többen ismerik meg a párjukat az interneten (nem feltétlen társkeresőkre gondolok, hanem puszta véletlenképpen egy netes ismerősből több lesz), és ilyenkor legtöbbször nemigen tudod hogyan is néz ki a másik valójában, esetleg semmilyen szinten. és szerintem az ilyenek sokkalta jobbak, ha nem ér csalódás a másik kinézetét illetően, hiszen tényleg csak a belső számított.

na, a lényeg, hogy számít, de nem kell jóképűnek/szépnek lenni feltétlen, csak taszító ne legyél az adott ember számára. és onnantól kezdve a szerelem mindent elintéz, szerintem :)

2014. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetséges, ha az illető nem ápolatlan, hanem csak a vonásai előnytelenebbek. Magamon is tapasztaltam.
2014. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet én vagyok a fura de engem a külső csak olyan szinten érdekel hogyha pl.valaki festi a haját milyen színű ha mondjuk figyel az öltözködésére hogyan öltözködik,mert ezek utalhatnak a belsőjére ,ezen kívül meg csak a belső érdekel,hiszen abba szeretek bele.
2014. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!