Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most igy jelent valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most igy jelent valamit? Kerlek normalis valaszokat.

Figyelt kérdés

Idén vagyok tizedikes (l) es van eegy nagyon jo fiu baratom az osztalyban, tenlyeg mindig szamithatok ra, alt egyutt logunk stb.

Viszont azt figyeltem meg, hogy csomo mas lany baratja van es mindegyikkel letesit ugymond fizikai kontaktust tehat koszonesnel arcra puszi, meg olelkezes, meg belekarol stb ilyenek. Viszont velem meg ilyen nincsen, vagy csak ritkan, dee nem tudom szoval igy nem szoktunk puszilkodni meg semmi, ettol fuggetlenul nagyon szeretem, opmintha a tesom lenne, meg tenyleg nagyon jo a kapcsolatunk, de ezt igy nem tudom mire velni. Nem azert mert kifejezetten vagyom ra hogy most olelgessuk egymast, csak megfigyeles.

Szoval hogy ez mert lehet, vagy mit jelent?

Koszi!


(Bocsi a hibakert, meg ekezetlensegert, csak telorol irtam.)



2014. okt. 1. 23:06
 1/4 A kérdező kommentje:
*olyan mintha
2014. okt. 1. 23:08
 2/4 anonim ***** válasza:
mert ti barátok vagytok a többi lány meg potenciális jelölt Ez így érthető?
2014. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem veszed észre hogy féltékennyé akar tenni, és ide írod a kérdést. Mássz rá és hagyd hogy bejöjjön a stratégiája, jól jártok mindketten.
2014. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy feltekeny tipus... Marmint igy baratokkal szemben nem... De akkor ez erre megy ki?? :o
2014. okt. 2. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!