Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy ír ki valaki veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy ír ki valaki veled kapcsolatban kérdéseket erre az oldalra, hogy te megkéredted rá hogy ne tegye, az zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés
Sok kérdésről van szó, napi 6-8ról. Sokszori figyelmeztetés után sem hagyta abba. Én annak vettem :|

2014. okt. 1. 23:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha nem írja ki a neved, címed stb. akkot mit törődsz vele? Rajtad meg rajta kívül a kutya sem tudja kik vagytok, és gyanítom senkit nem is érdekel! :))
2014. okt. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyit tehetsz, hogy írsz a moderátoroknak és megadod nekik a csaj nevét vagy e-mailjét ha esetleg tudod és akkor ki tudják tiltani, ha tovább folytatja. Bár ez sem végleges, ugyanis bármikor visszaregisztrálhat szóval nincs erre garancia, hogy végleg abbahagyná... amilyen megszállott lehet sztem ez sem állítaná meg.
2014. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Aha...

És ezt csak te látod.

Ilyenkor rá is írsz,hogy megbizonyosodj róla,vagy csak "tudod".


Kicsit olyan ez,mint a nő,aki már vagy 3x talált meg azzal,hogy én vagyok az exe,a volt férje és megcsaltam és ne kamuzzak,mert ő tudja és hogy mekkora roh..dék (realy? Ez csúnya,de más nem? Pont ez akadt meg a szűrőn?)vagyok,nem is 19,mert ő tudja...

2014. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!