Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra zaklatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra zaklatásnak számít, ha egy férfi (csak ismerős) a feneketekre csap? Hogy reagáljátok le?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
és neked az minek számít, ha én erre válaszul pofán váglak? :)
2014. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a fejedet csapnám le.
2014. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan pasi vagyok, de ezt nem hogy ismerőssel, de haverral sem csinálom. Vagyis közülük is csak azzal, aki nem sértődik meg rajta, és viccesnek találja. De nincs sok ilyen valahogy.

Minden esetre nem egy bárkivel csinálható dolog és nem rendszeresen.

2014. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, egyik ismerősöm vágott a fenekemre... hirtelen azt sem tudtam mit csináljak. A szokásos "hülye dumáját" mondogatta, eddig még soha nem nyúlt hozzám, de most a fenekemre vágott.
2014. szept. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!