Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy problémám lenne, hadd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Devecsering kérdése:

Egy problémám lenne, hadd vágjak a közepébe. Szeretem az egyik legjobb haveromat, aki történetesen fiú. Jöjjön a probléma?

Figyelt kérdés

Ezzel szerintem nem is lenne baj, de a srác sajnos nem tűnik olyannak, aki ilyen "más", mint a többiek. És itt jönne a problémám. A tegnapi nap besokalltam. Egyszerűen nem tudtam másra gondolni, csak rá. Azon gondolkoztam, hogy elmondom neki minél hamarabb, de rájöttem, hogy nagyon rossz ötlet lenne. De ha nem mondom el neki, vagy egyáltalán bárkinek, akkor lassan felőrlődök a mindennapos nyomás alatt. Az iskola, az edzéseken elvárt dolgok, és még ez is.

Egy pár hasznos választ ha kapnék, a világ legboldogabb embere lehetnék néhány héten belül :) előre is köszönöm 16/F



2014. okt. 2. 00:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

In medias res,

korai még itt a szex.

2014. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Heteróként azt mondom, hogy muszáj meggyőződnöd arról, hogy ő is meleg.. ha nem az és mégis szerelmet vallasz neki, akkor annak nagyon rossz következményei lehetnek..

Tudok olyanról, hogy bunyó lett egy ilyen vége... Engem is nagyon nagyon zavarna ha ilyen történne velem és nagy valószínűséggel olyan szinten undorodnék, hogy többé beszélni se tudnék azzal a sráccal aki ilyet mond nekem.

2014. okt. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
hívd randira a Búza térre
2014. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseket kár késő éjjel kiírni, ilyenkor csak a trollok járnak erre, érdemi választ valószínűleg nem kapsz...


Egyébként erre nehéz bármit is mondani, erősen függ attól, hogy ő hogy áll ehhez a dologhoz... Még ha ő nem is meleg, attól még lehet elfogadna téged, de mi van, ha nem? Vagy marad barátság, vagy nem marad, de utóbbi erősen sanszosabb. Lányokkal hogy áll? Van/volt barátnője? Ezernyi jelből leszűrheted melyik ligában játszhat.

2014. okt. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, a trollokról mindenhol hallani, ez sem kivétel, de máskor nincs időm (bármíly hihetetlen). De, volt barátnője, csak úgy mint nekem. Neki 3, kb mimdegyik 2 hónapig, nekem 1, majdnem 2 évig...szóval elvileg nem is kéne abba a ligába tartoznom, de valahogy sikerült oda jutni. És megelőzvén az ilyen kommenteket: nem, nem tartom magam biszexnek. Nekem Ő az egyetlen, és nem akarom elveszíteni. Ezért nem merem megmondani/megkérdezni. Gondoltam, hátha segítséget kapok, de késő este nehéz. Habár utolsó normális volt :)
2014. okt. 2. 01:33
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús lehet, hogy mind a 3 csak 2 hónapig tartott, de az is lehet, hogy nem jelent semmit... Esetleg más jelek? Nem néz meg fiúkat? Valamint tuti előkerül a "meleg téma" minden pasinál, erről nem mondott még véleményt? Mi lenne ha rákérdeznél, hogy "láttad már a Túl a barátságon c. filmet?" :D Na a reakció érdekes lehet.


Kevés ötletem van.

2014. okt. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Valszeg ha nagyon jóban vagytok (mert ezt igy ebbol nem tudom leszűrni) es ha ismer, leesett neki, hogy a fiúkhoz vonzodsz, es megbocsáss es lany vagyok, de nekem leszokott esni ha bejövök a pasiknak, nem tudom, hogy a fiúk észreveszik e ha egy lánynak bejönnek, de ha igen, akkor lehet mar az is leesett neki, hogy vonzodsz hozza.. Nem tudom, tudnál kettőtökről mondani többet? :)

Egyébként ha meg észrevette, es meg midnig ugyan olyan joba vagytok akkor nem árt ha bevallom neki, de csak te tudhatod, hogy van e ra esély, hogy eszre vette e :)

Egyébként nem lehet hogy azert is vonzodsz hozza ennyire, mert igy érzed lehetetlen es igy felértékelődik ?

2014. okt. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
*bevallod
2014. okt. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Randira Lyukó a legjobb hely.

Ott igazán édes az élet.

2014. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es :) nem tudom, mennyire tudja, vagy hogy tudja-e egyáltalán azt, hogy hogyan érzek iránta. Az, hogy azért vonzz, mert lehetetlen? Háááát tudod, sokszor érzem úgy, hogy nekem már más nem tudna segíteni a bajaimon, csak az, hogy Ő velem legyen. Ha lehetetlen lenne, nem törném magam emiatt, de van rá egy nagyon hangyányi icurpicur esély arra, hogy Ő is a fiúkat preferálja. Ami a stírölést illeti: nem szokott végignézni fiúkat, vagy nagyon jól csinálja és nem veszem észre :D habár nem egyszer arra fordultam meg pl. osztályteremben, egyéb helyeken ahova megyünk, hogy már egy jó ideje engem néz. Ez mocskosul frusztáló, hogy nem tudom mit gondoljak. Megkérdezni azért nem merem (vagy elmondani h én milyen vagyok) mert attól félek, hogy pápá baráti viszony. The struggle is real.
2014. okt. 2. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!