Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöhetek a tesóm legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek a tesóm legjobb barátjával?

Figyelt kérdés

Tehát.. évek óta ismerjük egymást,de körülbelül úgy egy éve kezdtünk el többet beszélgetni,megismerkedni.. ( A fiú 23 én pedig 17 vagyok ) Egy helyen lakunk. Gyakran találkozunk ,szinte naponta.A minap kimentünk bulizni a fiatalokkal és mi kettesben maradtunk.. ekkor megcsókolt,nem is egyszer.Azt mondta nekem ,hogy ha a tesóm nem lenne ilyen jó barátja ,akkor nem gondolkodna. Akkor este megbeszéltük ,hogy barátok maradunk ,de mindketten tudjuk ,hogy működik köztünk a kémia.. (mások is észrevették )Ma azt mondta ,hogy nem bánta meg és hogy készült rá. Ő most szakított a barátnőjével ,de még nem heverte ki,bár míg együtt voltak ,akkor is jóban voltunk.

Szerintetek mit tegyek ? Érdemes szerintetek várnom rá ? Vele nem akarom megbeszélni ,mert megbeszéltük ,hogy barátok leszünk.. de akkor meg miért nem viselkedünk is úgy ?



2014. máj. 28. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért ne
2014. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tetszik a pozitív hozzáállásod :)
2014. máj. 28. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
az legyen a legkisebb baj, hogy a tesód legjobb barátja :)
2014. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kockáztatnám a viszonyt a legjobb barátommal egy lány miatt...
2014. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Harry Potter is összejött Ginnyvel, vagy mi is volt a neve... Szóval akkor biztos oké XD
2014. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) , nekem csak az a problémám ezzel, hogy nem tudom mit kezdjek. :D
2014. máj. 28. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
én több ilyen történetet is ismerek, ahol összejöttek majd szakítottak és tönkrecsesződött a baráti társaság ráadásul mindenkinek halál kínos az egész
2014. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy kicsit drasztikus lesz,amit mondok,de legalább választ kapsz a kérdéseidre...


Szigorúan maradj vele baráti viszonyban... Én a te helyedben elkezdenék ismerkedni mással és úgy intézném,hogy ez kiderüljön,mikor ő ott van. Ha tényleg annyira odavan érted,mint amennyire mondod akkor oda fog menni hozzád és összejöttök - ilyen "legjobb barát tesója" dologgal az igaz szerelemben nem törődnek...


Szóval, szerintem tedd próbára. Ha nem sikerül,akkor is hálás lehetsz,mert megkímélted magadat és a tesódat egy később "szakításos" csalódástól :)


21 L

2014. máj. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább szerintem tanulmányozd az "Így jártam anyátokkal" c. sorozatot és az abból ismert kiadott könyvet...a Tesó Kódexet. Most ez nem sértés lenne a részemről, se vicc. Csupán szerintem rohadt nagy igazságok vannak benne! ;-) Tapasztalatból mondom, hogy ne kezdj tesód közeli barátjával, de vissza is érvényes, hogy a legjobb barátnőd bátyjával se...ez nem vicc...egy kis kémia, fellángolás nem ér annyit, hogy tönkretegyél komoly barátságokat! :-(

DE! tudnod kell, hogy igaz szerelem létezik! Egy 23 éves érettebb általában, mint egy 17 éves (bocs ez sem sértésnek mondom...csak hát évek...6 év az sok idő) Jó persze mondják, hogy a fiúk későn érők a lányok meg korán és ezért néznek a lányok is idősebb pasi után ahelyett, hogy saját korosztályuk érdekelné őket. De azért valljuk be, hogy ha már egy 23 éves realizálta azt, hogy fontosabb neki a bátyáddal való jó barátsága, mint az, hogy Neked udvaroljon, akkor ott még nincs igazi szerelem, ez még csak vonzalom!

Egy csók után nehéz úgy viselkedni, hogy barátok vagytok...mégis csak beengedtétek egymást az intim szférátokba, plusz ez gondolom nem piás állapotban történt, tehát vonzódtok is egymáshoz. És nyilván most Ő is törékenyebb egy szakítás után attól még,hogy fiú.

Én a Te helyedben kicsit jegelném a dolgot. Még csak 17 éves vagy. Nem tudom, hogy Neked volt-e már komolyabb kapcsolatod, de ha még nem, akkor semmiképp se Ő legyen az első!!! Mert szakítás után jobban fog fájni Neked is, de még a tesódnak is! Hiszen az első nagy szerelemre mindenki jól emlékszik, ami nem pár hónapig tartott.

Szóval jegelném és lennék barát, hagynám, hogy Ő most vigasztalódjon máshogyan/vagy mással. Keresnék magamnak más pasit, akivel meg van a kémia ugyanúgy, kémiát könnyű találni ilyen idősen, sokkal könnyebb, mint később. Ha évek múltán se találsz rá az "Igazira" és Ő sem, akkor szerintem mehet a dolog. :-)

2014. máj. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút ne foglalkozz azzal, hogy ő a tesód legjobb barátja. Nyilván a tesód is azt akarja, hogy te boldog legyél és ha ez éppen az ő legjobb barátjával akkor az miért lenne baj? Ha meg esetleg szakítanátok, akkor sem kell, hogy köztük bármi is változzon, ha igazán jó barátok, akkor ez nem állhat közéjük. 2 normális felnőtt ember tud kezelni egy ilyen helyzetet, nem hiszem hogy a tesódnak bármi oka lenne haragudni a barátjára, ha köztetek vége lenne, elvégre itt senki nem ver át senkit, tiszta a helyzet. Szerintem ez ne tartson vissza benneteket, beszéljetek a tesóddal is és hajrá.

Gondolj bele, lehet, hogy tényleg tökre összepasszoltok és tök jó élményektől fosztod meg magad, ha nem jöttök össze. :) Én drukkolok nektek!

2014. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!