Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a horoszkópja itt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a horoszkópja itt? Szerintetek lehet erre alapozni ki kivel jönne ki a legjobban?

Figyelt kérdés
Én skorpió vagyok fiú
2014. okt. 2. 18:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
mar-csa én válaszolok neked. a legtöbb helyen azt írják hogy a halak, bika és a rák illik a skorpióhoz. ezzel a 3-mal pont sosem volt kapcsolatom ugyhogy nem tudom mennyire igaz. te tapasztalataid?:)
2014. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
55%
Ez az egész horoszkóp egy ostobaság, aki egy kicsit is értelmes belátja ezt. A világ legnagyobb kamuja. Általános dolgokat írnak, és ezt nevezi valaki horoszkópnak. Kérek mindenkit, hogy olvasson már el egyetlen horoszkópot és nézze meg, hogy az emberek hány %-ára igaz. Kb. 70% feletti eredmény lesz.
2014. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

mar-csa!

halak,rák,bak és a skorpió:)

2014. okt. 2. 19:06
 14/34 anonim ***** válasza:
51%

Rák vagyok de a saját jegyem leírása se passzol rám jobban, mint akármelyik másik jegyé, kb. ugyanolyan arányban ír mindegyik rám igaz és nem igaz dolgokat. Ugyanez a többi jegy embereire is igaz általában.


A horoszkópot általában unatkozó és buta nőknek írják, sok valóságalapjuk nincsen.

2014. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
56%
+1 skorpió vagyok fiú szűz jegyű bnőm volt de utáltam.
2014. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Fáj belátni, hogy ez egy kamu, mi? Igen, igen. Az embernek a tévedéseit a legnehezebb belátni.
2014. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Solnisko)) volt hal és rák jól kijöttünk ez igaz:)
2014. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
köszi mar-csa:) ha újra el akarom kötelezni magam akkor ezt is beírom a követelményeim közé:DD
2014. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék mit ír a horoszkóp a:skorpió-bak kapcsolatára?

Nálunk ez a felállás:D

2014. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Bak vagyok. Eddig az alábbi jegyű barátnőim voltak:


rák

ikrek

bak

halak


A rák egy kamugép volt. A legnagyobb szerelem ikrekkel volt, de ő sem százas. Kettős én, beteges hangulatemberek. Bak nő nagyon bejött, kedves, hű, ragaszkdó, de nem volt lángolás sajna. Halak nő nekem túl tutyimutyi, csendes, egyhelyben ülős. De aranyosak.

2014. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!