Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuálisan egyre jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan egyre jobban a fiúk, de érzelmileg egyre jobban a lányok érdekelnek, mi vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig csak a lányok jöttek be minden tekintetben.

Aztán kicsit a fiúk is, de kizárólag szexuális téren!


Majd mostanság, mintha "unnám" a női test látványát, egy fiú bizonyos részei sokkal jobban érdekelnek. Persze, nem vetném meg a lányt sem, de ha választhatnék, TALÁN, már inkább a fiút választanám.


Érzelmileg pedig egyre jobban érdekelnek a lányok, tehát eddig kb. csak a szexuális része érdekelt a lányoknál, most az egyre hátrébb szorul és a lelki világuk egyre jobban érdekel... Tehát, nem, nem úgy, hogy szeretnék én is olyan lelki világot, hanem 'szerelmileg'.. Vagy nem tudom, hogy fogalmazzak...


Elég hülyén hangozhatnak ezek egy 14 éves, szűz fiú szájából, de össze vagyok zavarodva.


Jó lenne, ha csak egy nem jönne be, de akkor az minden tekintetben.

Egyelőre a lányok ilyenek, de félek, hogy szexuális nem sokára közömbösek lesznek...

Tehát, egy női fenék természetesen felizgat, de valahogy ennyi.. Nem tudok, nem akarok igazán vele mit kezdeni..

Unalmas valahogy, pedig élőben még nem is láttam 'női szerveket'...


2014. okt. 2. 19:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Néhol értelmetlenül fogalmaztam, de azért remélem kiszűrhető a lényeg.
2014. okt. 2. 19:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy mi vagy?

Egy 14 összezavarodott szűz kisfiú. Már bocsánat. Nyugi idővel kialakul, lehet hogy bi vagy, az is lehet hogy kíváncsi heteró.

Jó oké az én pasim is 14 volt amikor "megrontottam" szegényt. :D (Én egy kicsit idősebb vagyok és tapasztaltabb.) de attól még hogy vannak fiúk akik már 14 évesen is tudják hogy kihez vonzódnak valakik később érnek és évekig nem is tudják hogy mi is jön be nekik szexuálisan. Nyugi ez majd kialakul. :)

2014. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!