Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen egy biszex, aki nem...

Milyen egy biszex, aki nem csak szexuálisan közeledik felém hanem érzelmileg is?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kis farkú, de nagy heréjű! Sokat fog tejelni neked...
2014. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lányok oldaláról érdekelne..
2014. szept. 25. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mintha egy fiú közeledne lányhoz, lány fiúhoz...
2014. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van. Mostanában a biszexekről mindenkinek olyasvalalaki jut eszébe, aki fűvel-fával lefekszik. Sajnos igen, vannak olyanok is, ahogyan HETERÓKNÁL és a MELEGEKNÉL IS.

Én meg, mint biszex lány/nő pedig nem szeretnék senkit sem csupán kihasználni, mert egy estére kell és kész. Akár azonos nemű az illető, akár nem. Ha nagyon muszáj lenne, ezért vannak az egy éjszakás kapcsolatok, ahol mindkét fél előre tisztázza a szándékait.

2014. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Olyan, aki nem csak dugni akar téged, hanem szeretni is!
2014. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én biszex vagyok, van barátnőm.Kedvességgel közeledek felé,törődöm vele,sokat ölelem és puszilgatom ( meg persze más is :D ). De röviden : kimutatom felé az érzelmeimet ,nem csak szavakkal :)
2014. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!