Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem ez a fiú? Utál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem ez a fiú? Utál?

Figyelt kérdés

17/L

Akárhova megyek nyaralni belföldön beéüll vagy akár külföldre sok pasival talákszok akinek bejövök. Az egyik osztálytársam tetszik, de ő minden lánnyal kedves csak velem nem. Szabályosan bunkó velem. Mindenkit a nevén szólít én meg csak "TE" vagyok. Soha nem szólít a nevemen. Nem köszönön. Mikor elmegyünk geymás mellett csak néz és utána utánam néz. Órán néha bámul és ha odafordulok, akkor elkezd nekem tellegetni, hogy miért bámulom őt. Nem vagyok csúnya csak egy kicsit visszafogodtabb, mint a velem egykorú lányok többsége(értve a :nagyszájú pics*ák)


2014. okt. 3. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
hát először a helyesírásodon javíts...utána jön a többi lépés....(nem a sietség miatti elgépelések miatt, hanem a többi elég durva hiba miatt...)
2014. okt. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés, hogy kérlek javítsátok ki a helyesírásomat, ha nem tudsz válaszolni normálisan akkor inkább ne is írj. Neked akkor meg a szövegértéseddel van a probléma:))
2014. okt. 3. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkoz a sraccal foleg ha a neveden sem kepes szolitani felejtsd el rengeteg pasi van .. ( amugy a helyesirason meg sokat kene javitgatnod sok betu el is van irva !!! )
2014. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez egy rohadt nagy tahó akinek bejössz. Te tudod hogy mit akarsz, de úgyis minden nő a tahókat szereti szóval hajrá.
2014. okt. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem nem tud foglalkoztatni a kérdésed, mivel nem tudom elolvasni... Ezért drágám, talán nem ártana kinyitni valami könyvet vagy ilyesmit!

17/l

2014. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bejossz a sracnak, csak ennyi idos korban lehet szegyenlos, vagy eljatsza a nagy menot es fel ha nyitna feled akkor Te elkuldhetned es akkor nagy eges lenne neki.. Ha neked tetszik akkor irj ra fb-on, de kerdezz ra valamire, hogy segitenel megirni a matek hazit, vagy neked megvan ez a konyv es kolcsonadnad? es ha ketten utana talalkoznatok, lehet jol tudnatok beszelgetni es kiderulne hogy a fiu mit akar toled..ha nem is rogton, mert eloszor csak vedd fel vele a kapcsolatot es altalanos dolgokrol beszelgess vele, de kesobb kiderulne.
2014. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"talákszok" ?

Amúgy nyilván bejössz ennek a csávókának, csak ritka bunkó formában jön ki rajta a vonzódás. Nem értem, hogy neked miért tetszik, ha ilyen ősbunkó. Talán ellenállhatatlanul helyes a pofikája? El nem tudom képzelni.

Én a helyedben ugyanolyan bunkó lennék vele, mint amilyen ő veled. Aztán egyszer majdcsak színt vall, ha akar.

2014. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen helyes, meg amikor először találkoztunk akkor nagyon kedves volt velem. Nem tudom miért lett velem bunkó. Én is szoktam vele vagyis csak mostanában kezdtem én is bunkó lenne vele. Együtt tanulni mg lehetetlen lenne vele mert a tanulást még csak hírből sem ismeri.
2014. okt. 3. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!