Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez az erzes?

Figyelt kérdés

bejovok egy lanynak , gondolom probal velem szemezni de mindig felre nezek olyankor

par masodpercig szemeztem vele , fura erzes jott ram , nem tudom leirni milyen volt inkabb felre neztem megint a par masodperc utan

ez miert van ? probal a lany szemezni velem de ilyenkor ram jon ez az erzes es nem megy

ez miert van? koszonom elore is a valaszokat



2014. okt. 3. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

zavarban vagy

teljesen normális, hogy így érzel, mikor valaki a szemedbe néz

2014. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gátlásos vagy
2014. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a komfortérzetből nem szívesen szabadul az ember, mert ha szemezel, azzal valamilyen formában megnyílsz a másiknak, akit még nem is ismersz, meg ha sokáig egymásra néz két ember, és nem elsősorban szexuális töltetből, akkor az egy mély, bensőséges érzést kelt, és olyan, mintha adnál valamit a másiknak, ami odáig még a tiéd volt - persze ez csak akkor, ha nem elsősorban szexuális töltetből történt ez.
2014. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kicsit furan hangzik de veszelyerzethez tudnam hasonlitani azt az erzest

ezen tudok valahogy valtoztatni?

2014. okt. 3. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak bizonyítja, amit mondtam, hogy a konfortzónádból való kilépés ezzel jár. Szerintem ne parázz rá, ne foglalkozz ezzel. Meg fog ez változni.
2014. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is így vagyok ezzel, csak annyi kivétellel h nekem akárki néz a szemembe rám jön egy érzés és inkább elnézek.
2014. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez ismerős.. a suliban nagyon megtetszett még tavaly egy srác, próbáltam vele szemezni, sőt, egyszer le is szólítottam, teljesen közömbös volt velem, gondoltam nem tetszek neki ezért hagytam a ***. Utána kiderült, hogy csak félénk.... de már akkor elbaszta, mikor a félelme miatt nem viszonozta a közledésemet, szóval ha neked is tetszik a lány akkor ne csinálld ezt vele sokáig, különbem beleun :D
2014. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!