Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismert, társasági fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismert, társasági fiú és csendes lány párosítás szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó lehet attól még a kapcsolat?

A lány inkább a megszokott barátaival tud igazán feloldódni,kikapcsolódni. Inkább csendes, nem a társaság középpontja és nem beszél sokat,nem felvágós,inkább visszahúzódik, de bármi jóban benne van,szeret kirándulni,sportolni,táncolni és van humorérzéke.

A srácot meg az egész környék ismeri,igazi társasági ember,sok baráttal,mindenbe benne van,kedvelt és menő.


2014. okt. 3. 22:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogyan láttok egy ilyen kapcsolatot,milyen tapasztalataitok vannak?
2014. okt. 3. 22:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Fordítottat láttam. Otthonülős fiú-bulizós lány.
2014. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én alapvetően csendes természet vagyok, csak otthonos társasagban szeretek kibontakozni a beszédemmel. Barátom bárkivel/bárhol/bármennyit képes lenne beszélni. Összességében jól megvagyunk.
2014. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de engem, mint társaságkerülő lányt, valószínűleg idegesítene és untatna egy ilyen srác, kétlem, hogy túl sok közös témánk, elfoglaltságunk akadna.


Ettől még lehet, hogy vannak akik között jól működne a dolog.

2014. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Pontosabban az érdekelne,hogy ezek miatt nem alakul ki feszültség,pl a lány rosszul esne amiért ő nem olyan közvetlen,mint a párja és ezért elnyomva érezné magát?

VAGY egy ilyen fiú hamar megunhat egy ilyen lányt,vagy épp ellenkezőleg, egy ilyenre van szüksége?

2014. okt. 3. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem ment erre rá kapcsolatom, én nem mennék bele mégegyszer.
2014. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ÍKieg:


Ami az én tapasztalataim alapján lesz:


-ha eggyütt mennek, a lány képtelen feloldódni, kisajátítja a fiút, szinte csüng rajta

-a lány számára kimerítőek a szociális dolgok, így egy idő után feladja

-a lány frusztrálva van attól, hogy a barátja eljár nélküle, féltékeny, magányos

-a fiú ha nem megy sehova, bezárva érzi magát, unatkozik, ettől depis lesz


Szóval kicsit ilyen hal és macska szerelmi viszonya, nem igazán van közös élettér.

2014. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, katasztrófa. Nem vagyok bulizós, inkább ez a beülünk-iszogatunk-dumálunk kategória, a srác pedig mindig házibulikba vagy szórakozóhelyekre járt. Nem szoktam féltékeny lenni, de mikor làttam pár partyfotót, azért felmerült, hogy valószínűleg talál ott izgalmasabb lányokat is(nyilván azért öleli magához hátulról az adott képen),node mindegy is. A népszerű emberekkel számomra az a baj, hogy egy idő után rájuk ragad magánéletben is az a szerep és elfelejtik a különbséget haver és barátnő között, valamint tisztában vannak vele, hogy egy rakat lány szívesen járna velük. Engem sem tartott sokszor fontosnak, mert nem kellett attól félnie, hogy ha szakítok, egyedül marad, vagy üres lesz az élete. Ez jó is egy határig, de ez azon túl lőtt... Sosem szoktam meg a nagy társaságot, ahol mindenki ismer mindenkit, csak én nem, hozzá sem tudok szólni a sztorijaikhoz, egy dísz vagyok mellette csak. Meg aztán itt sok a rosszakaró,vagy féltékenység vagy bármi más miatt... Minél többen ismerik a pár egyik (vagy mindkét) tagját, annál inkább.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen így jó kapcsolat, de én rengetegszer megszívtam már a népszerű fiúkkal. Mikor megismerkedtem a mostani barátommal (olyan kategória, mint én, nen él nagy társasági életet), akkor jöttem rá, hogy mennyire de mennyire nen működtek anno a dolgok és hogy azokban a kapcsolatokban semmi társ-érzet, összetartás, sőt, talán érzelem sem volt a másik részéről.

Sok sikert, de ha engem kérdezel, én nem mennék bele, mert ezek a kapcsolatok...

a)tiszavirág életűek

b)csomó konfliktussal/idegeskedéssel járnak részedről főleg

c)időpazarlásnak számítanak

Biztos volt, akinek bejött, de szerintem ott a végére egyik átvette a másik életvitelét. Ha egy pár állandóan külön szórakozik és nincsenek közös barátok, az elég sok gondot okozhat egy kapcsolatban. (Annál persze, aki ragaszkodóbb és "romantikusabb" fajta.)

19l

2014. okt. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!