Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért bunkók a pasik? Csajok véleményét várom!

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek,DE a pasik egy része többsége egy igazi, kritikát és ellentmondást nem tűrő, lányokkal is bunkó külön faj. Jó ez nektek?Ti pedig baromi okosnak és FŐLEG humorosnak gondoljátok magatokat!


még egyszer tehát: Akinek nem inge ne vegye magára!(mert tudom,h a "csajok!" felszólításra sok pasi is belépett ide


2010. jan. 22. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak elég bunkók.. pl. ha a külsőd kritizálják, de arra nem képesek, hogy észrevegyék, hogy ők hogy néznek ki: élő példa--> koleszban általában korán reggel kelés. Mi lányok gyorsan fogat mosunk, fésülködünk, hajat vasalunk, és rendesen felöltözünk... erre az említett férfiegyed, aki beszólogat, így néz ki: kócos haj, túlnőtt borosta, rövidgatyából derékig kilógó alsógatya stb... pluszban ha még annyi esze sincs, hogy ne bukjon meg kétszer ugyanazon az évfolyamon. :D És annyira szánalmas... Vannak kivételek, természetesen, ezért imádom a párom. De tényleg, hogy valaki annyira ne vegye észre magát... dehát náluk ez a "férfias" XD...
2010. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hölgy. A kérdésedre a válasz, az hogy ilyen az ember, felesleges ezt a kérdést feltenni, mert a férfiak is feltehetnének hasonló kérdést a nőkről. Ilyenek vagyunk. Mindenki más végett bunkó, nem lehet általánosítani, hogy a "miért bunkók a férfiak?" Bármi lehet az ok, jóformán. Amúgy te hány éves vagy? Ja meg a másik az, hogy az hogy valaki bunkón viselkedik a másikkal ez általában kölcsönös, lehet, hogy az illető megérdemli hogy így viselkedjenek vele. Amúgy meg a nők többsége sem a normálisabbak közé tartozik, ezt elmondom neked. De hát ez van, ilyenek vagyunk. :D 22/F
2010. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég sok lány is tud nagyon bunkó lenni, és ők legtöbbször az ember háta mögött csinálják.. Pasik többsége legalább a szemedbe mondja. :D (persze köztük is elég sok pletykagép és sz@rkavaró van) Igaz, hogy akik így viselkednek azok kicsit sem jobbak annál akinek mondják, de hát fő az egó ugye, hogy ők milyen tökéletesek... Azért szerencsére sok rendes ember is van. :)

19/L

2010. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mert nagy az egojuk.a legtöbbnek.
2010. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem az zavar nagyon, ha tényleg semmit nem ártottam a pasinak, nem beszéltünk, nem ismerjük egymást, egy rossz szót nem szóltam hozzá, se a háta mögött, és mégis kiszúr valamiért, és rajtam köszörüli a nyelvét. Ezt nem tudom megérteni, hogy miért van... :S az is biztos, hogy a lányok között is vannak bunkók, naná, hogy vannak. Mindegyik nemre "jellemző" vmilyen szinten.
2010. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Mert a nők nemértik a viccet!
2010. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a nők értik a viccek,de néhány pasi nem vicces csak szimplán idióta...vagy mindenbe beleszól,okoskodik nah attól kivagyok még


tudom h nők között is vannak ilyenek,de ez tipikus pasi betegség,ennél sokkal jobb a nők hisztije szerintem.


amúgy 21/L

2010. jan. 23. 00:30
 8/11 anonim válasza:

Erre könnyű a válasz:a nők miatt...Valakinek ki kellet választani a férfiakat ésa nők generációkkal ezelőtt a bunkó pasikat részesítették előnybe persze ez nem tudatos választás volt.Hoyg miről beszélek?Bunkókat szeretni?hát igen kedves hölgyeim mert a bunkóknak van egy kát jó tulajdonságuk az életben pontosabban a csapatban kell dolgozni akkor ha le kell a csapattársat a ranglétrán támadni és előrébb jutni akkor a bunkóság elengedhetetlen és szükséges ezáltal a pasi jobb pozicióba kerülhet persze ez több jövedelemmel is járhat amit a nőnek már vonzó lehet ugyhoyg hölgyeim tessék nevetve viselni a bunkó férfiakat

Persze ez csak egy kiragadott példa votl és az élet nem iylen egyszerű

2010. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bibliana ***** válasza:
Azt kell, hogy mondjam, azert a kerdezo nem veletlenul tette fel ezt a kerdest. Velem is szamtalanszor elofordult mar, meg akkor is amikor teljesen kedvesen viszonyultam hozzajuk. Van, aki ezt arra vezeti vissza, hogy igy fejezik ki, ha tetszunk nekik (mint az oviban) es van akik tenyleg parasztok, mert ezt lattak otthon. Nem egy baratnom van (diplomasak), akkikel a pasijuk ugy beszel, hogy minden masodik szava b..d meg!..Amugy is sokat kepzelnek magukrol, a legtobbjuk ronda es igenytelen, megis ugy kritizalnak csinos noket, mintha ok lennenek a legszebbek a vilagon. Aki minden ok nelkul bunko, az egyszeruen nogyulolo, mondjatok akarmit. Nem tisztelik a noket, lehet egy rossz elmeny, karos anya-fiu kapcsolat. A nok is tudnak bunkok lenni, en peldaul szemely szerint akkor vagyok az, amikor mashogyan mar nem lehet oket leallitani.. Tok siman odajon hozzam egy harom fejjel alacsonyabb ronda kertitorpe, nyomul, eloszor kozlom vele, hogy koszi, de nem, utana folytatja es akkor egyertelmunek kell lenni. A legtobb pasit nem lehet szepen elkuldeni, jol el kell kuldeni oket a pi...ba, hogy megertsek. Valahanyszor bunko vagyok egy ferfivel, azt o hozza ki belolem, higgyetek el. Nevezzetek feministanak, de akkor is gaz van ebben a vilagban, a legtobb nore csak lukkent tekintenek, akiket egy kicsit jobban is kedvelnek, azt a konyhaba kuldik es ennyi. Abszolut nem vesznek minket komolyan, mert mar abban a pillanatban, hogy kerdezel valamit, nem az embert latja, hanem az alakod, a not es nem tud rad figyelni ezek nelkul. Fiuk, valahanyszor tiszteletlenek vagytok a nokkel, gondoljatok arra, hogy nektek is van edesanyatok, netan lanytesotok, unokatesotok, stb. es nektek is rosszul esne, ha valamelyikojukkel valaki parasztul viselkedne. Mellesleg mindenki visszakapja, amit adott! Udv.
2010. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mert a génjeikben van :D Amelyik bunkó, az azért bunk, mert attól érzi férfinak magát :D Amelyik meg nem bunkó....az igen ritka. XD
2012. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!