Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudunk maguknak rendsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudunk maguknak rendszeres szexuális életet kialakítani?

Figyelt kérdés
Ő szülei állandóan otthon vannak amikor anyukája délelőttös akkor apukája délutános.... nálunk meg hogyha a szülők dolgoznak akkor bátyám van itthon.. jelenleg kocsiban élünk szexuális életet... de lelkileg frusztrál ez a helyzet.. több mint 1 éves kapcsolatban vagyunk.... de a szülők még mindig nem engedik az együtt alvást... párom 20/F én 17/L Mikor itt van 22 óráig lehet itt .....és nyitva kell hagynom a szoba ajtót.... sunyiba vesztettem el szintén vele.... nálunk .... ruhában....... nehogy közben jöjjenek haza a szülők......... az az 1 iylen napunk volt mikor gondtalanul szeretkeztünk... de azért érdekes volt félig ruhában elveszteni......Tudtok valami ötletet? Bármi jó. .kétségbeesett vagyok... Pénzileg sem állunk valami jól szóval szálloda ilyesmi rendszeresen kilőve pedig azért egy héten 2x 3 x jó lenne szeretkezni...

2014. okt. 4. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. 18 se vagy, nem keresel, a zsebpénzed szállodára költenéd, ha futná rá?! A szüleid lakásába meg a távollétükben akarnád bevinni a szeretődet. Hol élek?
2014. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Náluk oldjátok meg egy fiús szülő általában büszke is arra hogy a fiuk hancúrozik egy lánnyal.Apjával beszéljetek amikor ő van otthon,a férfiak jobban megértik ezt.

A lányos szülők sokkal konzervatívabbak ebben a kérdésben.

2014. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A húszéves fiú apja nem hagyja, hogy a fia szexeljen? Azmi lol :D
2014. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem a szeretőm hanem a párom.. 1 éve együtt vagyunk szerintem igencsak kijárna .. Hidd el nem túl kellemes és kényelmes egy kocsi hátsó ülésén. Vagy ruhában elveszteni azzal akit szeretsz mert annyira félsz hogyha beszélned kéne erről valakivel akkor elítél.
2014. okt. 5. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:

"sunyiba vesztettem el szintén vele.... nálunk .... ruhában...... "

Mekkora szar első együttlét...


És szégyen, hogy magukat felnőttnek képzelő kis taknyok(igen, a 20 éves farok is az a leírtak alapján!) még annyit sem tudnak összehozni, hogy nyugodtan szexeljenek ágyban, szobában.

Szégyenek vagytok!

2014. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vegyél vissza szerintem. Normálisan kérdeztem.Elmúlt 1 éves a kapcsolatunk. Vannak igényeink. Szeretjük egymást. Nem tudjuk megoldani. Ötleteket vártam nem minősítést. Ha azt várok ,majd azt kérdezem...
2014. okt. 16. 19:29
 7/8 anonim válasza:

Ha igazán akartok szexelni, nem pedig csak kifogásokat kerestek, akkor szerintem lehetnétek kicsit fantáziadúsabbak.

Na jó, mondok példákat...haverok/barátok lakása/szobája, amikor üres, erdő mélyén, vagy bármilyen eldugott helyen... Még izgalmasabb is szerintem.

2014. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, nem jó se az erdő se az autó. Szerencsére iskola mellett tudtam dolgozni ahonnan annyi pénzt össze tudtam szedni hogy legyen benzin ha kell. Később sikerült a szülőket annyira lelazítani hogy kényelmesen, ágyban tudtunk szeretkezni. De kicsit tényleg komikis amit műveltek ne haragudj.
2015. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!