Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Csak flőrtőlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak flőrtőlt velem? Vagy nem akar tőlem semmit? Bővveben lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú Márk neve,2évvel ezelőtt tetszett nekem,megvoltam zavarodva érte,de mire kiábrándúltam belőle,egyszer csak rámír msn-en,és megkérdezte hogy kamozunk e és bekapcsolttam neki és mondta hogy szép vagy,meg olyanokat írt hogy drága,életke stb.Meg feltett myvipjére.Meg hogy nemtudja hogy meikőnket választana a bnőjét vagy engem mondom neki hát válasszál elkezdi és ha aztmondom hogy téged,mondom akkor veled maradok,elkezdi akkor téged,de szerintem csak hülyül velem.De mármost megszerettem újra,és nemtudom mit csináljak,most hétfő óta beszélgetünk még tegnap beszéltünk,mert mindíg rám ír msn-en de mostis fentvagyok msn-en de nem ír rám.Talán nem tetszem neki?vagy nem akar tőlem semmit?De az egyik barátnőm Dóri elkezdi a barátnőjének hogy láttam myvipen a barátodat,elkezdi Erika(Márk barátnője) tudom és még lejla is fentvan neki myvipen,elkezdi Dóri és egyáltalán nem vagy írigy és elkezdi Erika nem mert nemsoká ballagok,meg amúgysem fogok örrökké vele maradni meg amúgy is ha neki van csaja nekem meg pasim. és tegnap elkezdi nekem Márk jaj istenem ezaz Erika mondom neki miért?elkezdi áá midnegy nem akarok rólabeszélni,mondom neki mond hát el nem mondom vissza elkezdi á neem mndegy nem akarok róla beszélni olyan furcsa már ondom neki nem az hogymi beszélgetünk,mert ha az szólj,vagy ha valami más hívd fel telcsin vagy menj le hozzá és beszéljétek meg elkezdi á nem mert az apja otthon van és nem veszi fel a telefont se.mondom neki oké te tudod mit csinálsz,és szomorú volt.De megszerettem,pedig nem kellet vólna komolyan venni azt amit írt:-( szeretem őőőőt!


KÉRLEK SEGÍTSETEEEEK!KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!


2010. jan. 22. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ahh..
2010. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és a fiú msot 26.-án lesz 17,én meg 13,:$$ a korkülömbség is sok:S
2010. jan. 22. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
a negyedik sornál elvesztettem a fonalat..
2010. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:S
2010. jan. 22. 14:51
 5/8 anonim válasza:
Próbáltam dekódolni eléggé összevissza írtad. Szerintem csak szórakozik. De ha nem akkor sincs sok értelme az egésznek. egy 17 éves srác már inkább a szexualitás felé kecsintgat minthogy a gyermeteg fogd meg a kezem és adj a számra puszit szituációk érdekelnék. Hagyd a fenébe
2010. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én az első sornál feladtam...sorry xd
2010. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg elég zavaros, de annyit mondhatok h ne várd el tőle h mindig ő lépjen rád, néha te is megteheted, sztem nem fog megsértődni.
2010. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat(:
2010. jan. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!