Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan higgyem el, hogy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan higgyem el, hogy kövér vagyok és mégis érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki már hetek óta bókol, flörtöl velem, amikor találkozunk. Nekem zéró az önbizalmam, mert még sose érdeklődött így senki irántam, tinikoromban is inkább csak csúfoltak.

Szóval ezért nem is veszem komolyan, pedig nagyon tetszik, de félek, hogy ha ez így megy tovább elveszítem az érdeklődését. Hogyan lépjek túl saját magamon?


2014. júl. 6. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen lépjél túl és ne parázz. Most komolyan mi bajod lehet?
2014. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Volt már úgy, hogy rendesen megaláztak, hidd el, nem kellemes élmény...és én is tisztában vagyok azzal, hogy nézek ki, szóval meglepő, hogy ez valakinek bejön.
2014. júl. 6. 20:42
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
szomoru de a dagatt lányok nem kellenek senkinek...kezdened kéne valamit és nem lenne ez a gondod...sport,fogyás,diéta esetleg? és odáig fajulnának a dolgok hogy te válogatnál
2014. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked nem lesz kapcsolatod mert az lesz hogy álandóan megaláztak.Ez része az életnek,nemcsak téged aláznak meg,de küzdeni kell.Te döntesz az életedről.
2014. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem kellenek senkinek, pont ez a kérdés, de azért kösz.

tudtam, hogy jönnek a válaszok, hogy fogyj le (folyamatban van), de szerinted mit kezdjek ezzel, a helyzet most van (tudom, előbb kellett volna gondolkodni), 5 perc alatt meg nem lehet lefogyni

2014. júl. 6. 20:44
 6/18 anonim ***** válasza:

3-as kellenne ők is mert sokkal kevesebb ül itt rimánykodva,mint amennyi a kanosabb meg tudatlan ember.Van akiknek ők is bejönnek ennyi.

4-es voltam.

2014. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Didiiayer ***** válasza:
Szerintem inkább fogadd el és örülj neki, hogy valakinek így is bejössz ahogy vagy.
2014. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igyekszem elfogadni, de annyira furcsa, mert eddig mindig csak havernak voltam jó, rengeteg minden érdekel és sokféle közös programot lehet velem csinálni, csak hát a kövérség miatt eddig mindenki passzolt. Legalább egy emberben volt annyi, hogy ezt meg is mondta, én lennék rengeteg férfi számára az ideális nő, csak hát a túlsúlyom. Én ezt értékeltem tőle, de ettől nem jutottam előrébb. Szóval továbbra is furcsa, ha valakinek ez jön be és már szinte gyanakodok. Tudom, hogy ez nem helyes, csak nagy meló lesz átállítani az agyamat.
2014. júl. 6. 20:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet, látja rajtad, hogy teszel érte, hogy jobban nézz ki. lehet, belsőleg tetszel neki annyira, hogy ezt ellensúlyozza. amúgy sem minden pasi a vékony nőket szereti. de az is előfordulhat, hogy megfogtad valamivel,olyat lát benned, amit másban nem..
2014. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi biztosan nem fektetne bele annyi energiát ebbe a dologba hogyha nem tetszenél neki..rengeteg ismerősöm van akik túlsúllyal szenvednek és boldog kapcsolatban élnek ..hidd el nem te vagy az egyetlen ember ezzel a problémával..azzal pedig ne törödj hogy lekövéreznek vagy mondják hogy fogyj le ..olyan vagy amilyen ..neked is kijár a boldogság! L
2014. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!