Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két lány között egyéjszakás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány között egyéjszakás? Van aki szokott ilyet?

Figyelt kérdés

Ez gyakori? És egyáltalán biztonságos? Nem hiszen hogy ezek a csajok majd kesztyűt húznak meg szilikon lapot a bár vécéjében... Nem ítélem el az ilyesmit, azzal és annyival amit lelkileg elbírsz, viszont mindeféle védekezés nélkül szvsz hülyeség.


Most komolyan, azok akik nagy szoknyavadászok, ki tudja hány nővel fekszenek össze valamelyik ilyen buli után. Ezek után ti mertek randizni, csajok? Kértek tesztet a partnertől mielőtt lefekszetek vagy hogy? Vagy egyszerűen csak a vakbizalom?


2014. szept. 27. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gyakori, mivel eleve a homoszexualitás sem gyakori. Hogy épp jókor, jó helyen találkoznak, és még egyéjszakás is lesz belőle, az még valószínűtlenebb.
2014. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem országos statisztikára vagyok kíváncsi.

Népesség arányosan nyilván nem az.


Viszont közösségen belül látom őket a budiban dugni, és rohadtul érdekelne hogy ezt mégis hogy merik,

2014. szept. 27. 22:28
 3/8 anonim válasza:

Minden vágyam! :DDD


37/F

2014. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mégis mi ellen kéne védekezni két csajnak?

te valami laboráns vagy?

láttál nőket a budian "dugni"?

ugyan már.

2014. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk mert ugyanúgy nyálkahártya kontakt, és szabadon terjed a gomba, az éc, szifilisz meg mittudoménmi.

Már hogy a fenébe nem kapnád el?


A kesztyűt azért írtam bele, mert rákerestem a neten, ez a "hivatalos biztonságos testi kapcsolat" két nő közt. Szerintem is röhej, ezért kérdezem.

2014. okt. 18. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, nem igazán nyálkahártyakontakt. nem vagyok leszbikus, de úgy tudom, nem az ollózás a lényeg, hanem a nyalás, ujjazás, vibrátor.
2014. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na de a szádban nincs nyálkahártya? Most mennyi esélye van, hogy pl. panírozott cuccok, fogkefe, chips, akármi kicsit karcolóbb cucc sebet csinál? Elég sok.
2014. okt. 18. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:

persze, vannak olyan párok, akik gumival csinálják, pedig a lány gyógyszert szed, és még így is paráznak.

mindenből lehet ügyet csinálni.

2014. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!