Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért feltétlen baj az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltétlen baj az ha fiatal huszonévesként nagyon kivagyok már gyúrva, elrettentésként?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban sokat láttam a filmekben, újságokban olyan rajzolt, és valós személyeket, akiknek vaskos duzzadó izomzata volt, ekkor 13 éves lehettem akkor még nem volt lehetőségem elkezdeni, amikor 15 lettem onnantól jött az edzés, amikor láttam magamon a fejlődést hónapok múlva, akkor eldöntöttem minél ijesztőbben, feltűnőbben akarom kidolgozni magam, ahogy azt a mese figurákon láttam

Amikor megálltam ideiglenesen a fejlődésben 19 évesen, akkor csináltam egy szteroid kúrát, addigra kialakult barátság segítségével, mai napig formálom magam, hol ott már klasszisokkal elmaradtak tőlem a korombeliek fejlettségben. Nem mondom mindenki odavan érte, de nem is fordulnak el

Ilyen felsőket szoktam hordani ami kiemeli az alakom

[link]

A szenvedélyem miatt, lekorlátozódhat a mozgásterem ismerkedés terén, azzal ellentétben aki mondjuk soha nem sportolt?

22F


2014. okt. 4. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. gusztustalan az ilyen test.
2014. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reklám új dimenziója :D
2014. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb lányt vagy vonzza az ilyen vagy semleges az irányába, de:


DE VAN EGY FONTOS RÉSZE a kigyúrtságodnak. Ne ezt hangsúlyozd ki! Ha nagyon kigyúrt vagy, ne beszélj a gyúrásról! Ne hozd szóba. Ha lánnyal ismerkedsz ne beszélj sportról, gyúrásról, semmi ilyesmiről. Helyette inkább az életed, a képességeid más oldalait csillogtasd meg, másról beszélj.


Ez a legjobb építő jellegű tanács amit szerintem ebben a kérdésben kapni fogsz bárkitől is.

2014. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elrettentés megvan, kérdező... a legtöbb átlagos lányt ez elrettenti. Több szinten is. Először is félnek, hogy egy buta, üresfejű izomaggyal van dolguk, másrészt felmerülhet, hogy minek ekkora izmok? Aggresszívnak is TŰNHETSZ emiatt, akár az vagy, akár nem. A legtöbb nő erre azt mondja, hogy túl sok. Biztos van persze, akinek ez bejön. De valóban lekorlátozod vele a lehetőségeid. Meg az aktívan testépítő emberek gyakran annyira odavannak magukért, hogy lenézik az átlagos embereket, vagy épp a másikra is rá akarják erőltetni a saját szokásukat. Na most egy átlagos Lusta Lilla nem akar majd vele a konditeremben izzadni, mert lusta. :D Azt hiszem érted, mire akarok kilyukadni.


Remélem nem értetted félre amit írtam. Tudom, hogy sok munka van mögötte, de a szteroidok, az... gáz. Magadnak ártasz vele.

2014. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért úgy hallgass a többiekre, hogy valószínűleg vagy lányok, vagy pedig nem kigyúrt férfiak.


Referenciám, tapasztalataim: Én is elég izmos vagyok és tudom mit beszélek. Ha nem az izmozós oldalat domborítod ki az ismerkedés során, akkor tök átlagos, visszafogottabb lányokkal is ismerkedhetsz. Mondom, tényleg csak ez kell: Ismerkedés alatt ne beszélj semmit a gyúrásról és ne beszélj semmit a sportokról, akármekkora részei is az életednek. Csak akkor beszélj róla esetleg, ha ő kérdez, tehát érdeklődést mutat iránta.


Pont ez a lényeg és ez egy pozitív dolog: A legtöbb lány azt hiszi hülye izomagy vagy (ahogy rólam is), de csak első ránézésre. Aztán beszélgetünk akár csak pár percet és meglátják hogy intelligens vagyok és bármiről lehet velem beszélgetni, szóval hogy az izmok mögött komplex személyiség is van.


Ezáltal könnyen ismerkedem olyan lányokkal is, akik az izmaimra izgulnak (náluk nem kell visszafognom magam) és olyanokkal is, akiket nem érdekelnek igazán az izmok.

(A 3-as voltam)

2014. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Hobbi szinten foglalkozom testépítéssel, szóval izzadok én is a konditeremben rendszeresen.

Viszont az izomagyúaktól még így is undorodom, hogy tudom, hogy mennyi munka van benne. Nem azért, mert üresfejűnek nézem, hanem egyszerűen nem vonzó, nem esztétikus nekem az, ha valaki ilyen nagydarab, izmos. A vékony, enyhén izmos, szálkás pasikat preferálom.


Szóval, ilyen is van. :)

2014. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem vonzó, ha egy pasi ennyire foglalkozik azzal, hogy minden izma tökéletesen kidolgozott legyen. Főleg ha tapadós felsőt vesz fel és úgy közlekedik, minrha szuperhős lenne :D de sok olyan lány van, aki meglát és elájul. Őket inkább nem minősíteném. 26/N
2014. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!