Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem belezúgtam egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem belezúgtam egy nős férfiba mit csináljak, hogy ott tudjam hagyni?

Figyelt kérdés

Sokáig nem tudtam, hogy nős, egyébként hozzá se szóltam volna.:(

Személyi edző egy fitnesz klubban és hozzá járok erősíteni.

Oltári vele a szex (így utólag sajnos), összhangban vagyunk egyébként is, de mostanában eléggé azt hangsúlyozza, hogy a lényeg, hogy én formásodjak, erősödjek és ő ezért szeretne tenni, hogy nekem jó legyen és legyen több önbizalmam és akkor majd örülni fog, szeretné, ha elérném a célom, az egészet ezért csinálta stb.

De milyen egészet? Mármint azért fektetett le? Teljesen összezavar.

Valószínűsítem, hogy semmiféle érzelmet nem táplál irántam én pedig kezdem roppant kényelmetlenül érezni magam, mintha valami kis megjavítanivaló volnék, akin segíthet. Csak az a baj, hogy közben totál beleszerettem és nagyon nehéz otthagynom. Előbb-utóbb nyilván ő fog, akkor nem tudom azt hogy viselem majd. Folyamatosan azt mondja, hogy ő jót akar nekem, eljön majd velem futni is stb., tényleg sokszor erőn felül tesz értem dolgokat. De ebben neki mi a jó?


2014. okt. 4. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Használja a testedet. Ennyi. Felvállalni úgysem fog. Pofáraesés lesz a vége, ha nem lépsz időben.
2014. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örömét leli benned minden téren, élvezi a sikereidet, van benne egy kis megfelelési kényszer a "megbízó" felé...de klasszikus szerelmes érzések ne, biztos hogy vannak benne irántad. Köszönd meg a munkáját, és válts termet.
2014. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. lehet, da az a "vicces", hogy egyelőre még egyáltalán nincs jó testem se. neki viszont igen. választhatott volna 20 másik nőt, akkor miért pont egy "defektes"?


2. köszi, ez teljesen logikusan hangzik (ismét sajnos).

2014. okt. 4. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Válts edzőtermet és keress női edzőt.
2014. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neki ebben mi a jó?

Hát megdug! :D

Valószínű már jobb csaj vagy mint amilyennek te látod magad, ő meg élvezi a testedet, miközben lehet már más pasinak kéne sunáznia téged.

Lehet, hogy szép vagy, de okos az nem. :S

2014. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így jártál, de úgy tűnik eléggé kihasználta a naivságodat az edződ, aki könnyen lehet, hogy a másik 20 jó csajt is már megdöngette... Nem csak edzőteremben formálhatod az alakod, van erre más lehetőség is. Ha érdekel leírhatom priviben.
2014. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!