Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim is megengednék? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim is megengednék? Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A barátomnál szeretnék aludni, igazából a szülei vetették fel az ötletet. Úgyhogy már csak nekem kell ezt otthon megbeszélnem. Lassan egy éve vagyunk együtt. Szüzek és 15 évesek vagyunk.

Ti megengednétek ezt a lányotoknak?


2010. jan. 22. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezd meg apád.
2010. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Én is ezt akartam írni:))
2010. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én elengednélek, de minden szülő más és más. A tieidet nem is ismerem, úgyhogy még csak tippem se lehet. Nosza, kérdezd meg, másképp te sem tudod meg! :)
2010. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Bár előtte biztosan végig kellne hallgatnod a "virágos-méhes" előadást, majd utána vizsgázni belőle, de egy év után, persze, hogy elengednélek.
2010. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szigorún óvszerrel és remegő térdekkel, izzadva, de el:D
2010. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem elengedtek ilyen idősen:) Szerintem én is elengedném a lányomat. De lehet a szüleid nem így gondolkodnak.
2010. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is 15 éves vagyok, de én titokban aludtam ott a barátomnál nem olyan rég, a szüleim tudta nélkül,közben azt mondtam nekik,hogy az egyik barátnőmnél aludtam aki közbe falazott nekem. De a végén le is osztottak amikor haza értem másnap délután :S:D
2010. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy rossz példával éljek... 22F vok, bnőm 16L. lassan másfél éve vagyunk együtt de anyja azt is nehezen engedi h egyáltalán hozzánk jöjjön... jól kifogtam... miért vannak hülye anyósjelöltek??? Szal a legjobbakat kívánom neked :)
2010. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. jan. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!