Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak gumit? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak gumit? Hogy vannak a méretek? Valami extra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a gumin lévő méret (52mm körül a normál, 56mm az extra pl. Durexben) a kiterített, lefektetett gumi szélessége, azaz a kerület fele. Vagyis a normál gumi 104mm, a boltban általában legnagyobb extra 112mm kerületű. Nyilván ez nyúlik, szóval az pont kényelmes, ha a gumi kerület kisebb valamivel, mint a péniszé. Épp ezért ezek a méretek a péniszek 99%-ára megfelelnek. Az extra vékony vagy vastag farkakra, amelyekre ezek kicsik vagy nagyok, van a MySize márka sok méretben. Nekem 140mm körbe a farkam, arra pl. a normál cuccok esélytelenek, nekem a MySize 64mm (128mm kerületű) a legkényelmesebb.


De ahhoz csak akkor érdemes nyúlni, ha tényleg szükséges, hobbiból ne vegyél nagyobb gumit a kelleténél, nem azt nézi a lány, hogy mekkorát teszel fel. Viszont ha nagy és lecsúszik, abból baj lesz.

2014. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor leírom, hogy miket használtam eddig:

- Durex (Kiszakadt!!)

- Billy boy (Egész jó!)

- Magnum XXL (Jó!)

- London (Jó!)

- Masculan (Borzalmas! NE!!)

- LifeStyles (Csíp, kicsi... kellemetlen)

- Young Hearts (Elmegy...)


Ennyi jut eszembe... :)

2014. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2, milyen méretű szerszámra?
2014. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
durex pleasure-t meg durex lifestylet használok általában, nekem ezek eddig jól teljesítettek.. masculant ne próbáld ki sztem, mert az nekem nem hogy kiszakadt de szószerint leszakadt a dákomról
2014. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 135miliset használok az ám a királyi kényelem
2014. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!