Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrával. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrával. Szerintetek van miért aggódnom?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje valakivel a fent említett kapcsolatban vagyok, de gyakran olyan mintha télleg járnánk. Sok a meghitt pillanat. Megbeszéltük, hogyha egyikünk lenne másvalakivel is, akkor ezt közöljük egymással. Volt már, hogy alaptalanul megvádoltam, gyanakodtam, de megígérte, hogy ne aggódjak bármennyire is fog nekem fájni, őszinte lesz velem... Nem túl régen megkérdeztem hogy van, kiderült nincs minden rendben vele, viszont nem akarta elárulni mi az. Pedig eddig minden bajunkat megbeszéltük.

Mindenesetre megkérdeztem van e a dolognak köze hozzám és erre azt felelte semmi.

Szerintetek van e okom arra gondolni, hogy mégis arról van szó hogy volt valakivel, csak nem akarja még nekem bevallani? Bár akkor miért válaszolta volna azt hogy semmi közöm a bajához...

Nagyon maga alatt van úgy tűnt.



2014. okt. 2. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ebben a kapcsolatban vagy akkor szerintem neked tökmindegynek kéne lennie. Ha nem tök mindegy akkor ez már rég nem az a kapcsolat amire te gondolsz.
2014. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kicsit sok az extra.

Szép is a szerelem!

2014. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!