Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnám vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés
Êvekig együtt voltam a párommal és tudom, hogy ő az akivel le akarom élni az életem. Csodálatos volt minden, de aztán egyszer csak pàr nap alatt elromlottak a dolgok, azt mondta, hogy màr nem akaraj ezt a kapcsolatot és szakitott velem. Ez kevesebb mint két hete volt. Azóta nagyon ki vagyok borulva. Többször próbáltam vele beszélni de nagyon durvàn elutasító volt. Ugyanakkor olyanokat mondott, hogy zavarnà valamennyire ha mással látna. Meg sokszor ràmír és elég érdekes témàkról beszélünk olyan dolgokról amiről csak párok vagy partnerek szoktak és mindig ő kezdi. Tegnap elmondta, hogy tetszik neki egy másik làny és kiderült, hogy a csajnak is ő. Mondta, hogy még nincsenek együtt mert még nem tartanak ott, de pàr napon belül össze fognak jönni. Aztán pàr órával később viszont megint olyan dolgokról beszélgettünk. A végén azt mondta, hogy ez volt az utolsó ilyen. Nem ismerem személyesen azt a lànyt aki most tetszik neki de tudom kiről van szó és nem a féltékenység beszél belőlem de nem illenek össze és ezt nem csak így látom így hanem más ismerőseink is. Nem tudom mit tehetnék, nem veszíthetem el őt. Kérlek adjatok valami tanàcsot, hogy mit tegyek, hogy újra együtt legyünk.
2014. okt. 5. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Trükközni fölösleges, inkább beszéljetek meg egy találkozót, és mondd el neki mit gondolsz.
2014. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet. Nem akar találkozni velem. Még skypeon se hajlandó szóban beszélgetni. Többször próbáltam már megbeszélni a dolgokat de mindig csak elutasítást értem el vele.
2014. okt. 5. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy rájöjjön hogy az a ribi nem neki való. Amíg ez nem történik meg keress egy másik csávót, hogy ezzel is irritáld - hiszen zavarná ha mással látna.
2014. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen félek, hogy mi van ha össze jön a lánnyal és működni fognak köztük a dolgok
2014. okt. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!