Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapon reménykedjek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapon reménykedjek, hogy lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, eddig is hiába próbálkoztam, nem kellettem senkinek. Nem tudom már mit csináljak, hogy ez változzon és a tapasztalataim alapján sem várhatok semmit. Akkor mi alapon reménykedjek?
2014. okt. 5. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
ne reménykedj, és könnyebb lesz
2014. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én leszek a barátod!Magas,vékony srác.
2014. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára.

Az első hülyeségeket ír.

Nem tudom, mit tehetnél, el tudom képzelni, hogy mit érezhetsz.

Próbálj meg pozitívan hozzáállni (járj el helyekre, szólíts le minden srácot, aki egy kicsit is tetszik mondjuk egy buliban, vagy ha valami kulturálisabbra vágysz, akkor menj el színházba, vagy ülős koncertre), hogy minél több helyen rábukkanhass.

Mást nem igazán tudok mondani. Ne add fel, mert lehet, hogy a jövő héten megismersz valakit, de lehet, hogy csak fél év múlva. Ne keseredj el.

2014. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Külsőre, hogy nézel ki? :)
2014. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mutass belső értéket,ha van olyan
2014. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kepet mutatsz?
2014. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És akkor most jön a felháborodott "nem ismerkedek senkivel, interneten csak siránkozni akarok, ismerkedni semmiképp" monológ.
2014. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
leszünk barátok :D ?
2014. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Big Poppa ***** válasza:
ugyan ezt ereztem en is...es mikor talakoztam eletem parjaval? 15evesen 2napos focibajnoksag utan egy kerti partin...
2014. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!