Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jött a pasim ma pedig meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött a pasim ma pedig meg volt beszélve hogy jön! Ki is van kapcsolva! 15 óra óta semmi jelet nem adott! Vajon mivan most?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 17:49
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Sajnos semmit nem tudunk róla!anyukája a csellengőkbe fogja kerestetni ha minden jól megy!


Már azt se tudom éle vagy hal!!!De kezdek megbolondulni!, bár holnap reggel nekem már iskolába kell menni!Keressük még meg fogjuk is de már többet nem kellene hiányozni!

2010. jan. 27. 22:01
 22/49 A kérdező kommentje:

Találtak ma egy fiatal férfit holtan sajnos és bekellett menni az anyukájának hogy esetleg ő e és mentem vele!!!

Nem ő volt!!Ez nagyon jó hir de mivan ha emberrablók vagy szervkereskedők elrabolták??Osztálytársaim ezt mondták ez vajon igaz?

2010. jan. 28. 18:37
 23/49 anonim ***** válasza:

Létezik emberrablás és szervkereskedelem is (bár itthon nem mindennapos), de egyszerűbb olyanokat, akit nem keres senki. Főleg Brazíliában és Thaiföldön van ennek kultúrája, és ott is inkább turistákat keresnek, akiknek az eltűnését még egy hétig nem is jelentik.

Nincs valami zűrös ügye, ami miatt érdemes lehet kicsit eltűnnie?

2010. jan. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Január 18.án este 21órakörül felhivtak a szülei, ugyanis szerelmemet megtaláltak sajnos halva!Csak most jutottam idáig hogy irjak!
2010. febr. 2. 16:35
 25/49 anonim ***** válasza:
Nee =(
2010. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Amúgy nem gyanakvásképp, és pls ne ordibáljatok le, de ez véletlen nem kamu? Azért egyszerűen csak leírtad, hogy meghal... mintha egy cukrod lopták volna el..
2010. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

nah mi van? nm ertem...:|

hogy hogy januar 18-an? kezdjuk aval hogy a kerdest 22-en tetted fel es eddig azt irtad hogy semmi hir.

tul sok it a hazugsag.

unatkozol es torteneteket akarsz kitalalni? vagy mi van?

2010. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
valószínű igen...
2010. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
:'( ez szomorú és őszinte részvétel.A legrosszabb dolog ami történhet hogy az ember elveszíti azt a személyt akit igazán szeretett.
2010. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
És lám még vannak olyan emberek akik be is veszik :S Na ez a szörnyű...
2010. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!