Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kapcsolja ki a telefont?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapcsolja ki a telefont? Ma hívtam a barátomat telefonon és nem vette fel, valószinű, aludt mert sokáig szokott. Aztán megint hívtam és ki volt kapcsolva a telefonja..

Figyelt kérdés

:( Több mint 2 hónapja járunk, és már 1-szer hazudott nekem megebszéltük h holnap lejön mert eddig csak én mentem hozzá és megakartam vele beszélni telón hogy akk hogy lesz és kikapcsolta..:(

Nemtom de nekem nagyon úgy jön le a dolog h csak akk vagyok neki jó amikor ott vok és kész...

Nagyon elvok keseredve eddig minden jó volt...

Nagyon várom a válaszokat!!

köszi


2009. ápr. 4. 11:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nemhogy örülne h halljuk egymást...:(
2009. ápr. 4. 11:36
 2/20 A kérdező kommentje:

Mit tegyek??

Légyszi írjatok mert naon elvok keseredve mert én nagyon szeretem őt...

2009. ápr. 4. 11:37
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
ismeros a helyzet! a volt parommal 16honapig voltunk egyutt es nem egyszer ezt tette velem...vegul szakitottunk! meguntam...teljesen nyilvanvalova valt nekem h vagy nem szeret engem igazan vagy szeret de tul gyerekes meg egy komoly kapcsihoz...sztem nalatok is ez lehet! mint irtad nem ez az elso eset h ezt teszi! akkor megbeszeltetek,de megis ujra megtette! igy nem sok jovoje van a kapcsolatotoknak! fel a fejjel es sztem lepj ki ebbol a helyzetbol! sok sikert:)
2009. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mégcsak most először kapcsolta ki a telefont!!!!

Egyszer hazudott de nem ezzel kapcsolatban és az nem volt olyan nagyon dolog!

2009. ápr. 4. 11:40
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem te ezt túlparázod. miért ne kapcsolhatná ki a telefonját olykor? 2 hónapja jártok, nem nagy idő. bizony néha én is kikapcsolom éjszakára, pláne ha előző este buli volt, és ha felébredek, nem biztos, hogy az az első dolgom, hogy bekapcsolom. az én exem is hétalvó volt, előfordult, hogy délután négyig nem tudtam elérni, és ez nem azt jelentette, hogy nem vagyok számára fontos.

kevesebb hiszti, több tolerancia a barátoddal szemben, és minden jó lesz.

2009. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nemtom h vagy én írtaam rosszul vagy ti nem értitek..

Először bevolt neki kapcsolva és nem vette fel deh csak látta hogy van nemfogadott hívása és ha látja h én hívom akk legalább úgy hagyhatta volna a telóját mert ő nem tud hívni csak én mert nincs pénz a telóján úgyis tudta h még hívni fogom miért kapcsolja ki...:S

2009. ápr. 4. 11:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
és ha időközben lemerült?
2009. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Jah...persze...nem hinném.

De lehet

Kösz a válaszokat!

2009. ápr. 4. 12:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, könnyen lehet, hogy lemerült neki.

vagy annyira másnapos, hogy senkivel nincs kedve beszélni a világon, és csak egy jó adag fejfájáscsillapítót szeretne látni.

eszedbe ne jusson nekiesni a pasinak, ha felveszi, mert ezzel max azt fogod elérni, hogy legközelebb is kikapcsolva találod a telefonját, és az már szándékos lesz.

nem az a baj, hogy még tapasztalatlan vagy a ffiak terén, hanem az, hogy nem kérdezed meg anyukádat vagy vmi idősebb női hozzátartozódat arról, hogyan kell viselkedni ilyen helyzetben.

2009. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. olyan a telóm, ha hívnak, rezeg és mondjuk leesik az asztalról, vagy nekimegy valaminek, kikapcsol. Nem értem, miért parázol.

Komolytalan vagy! Nagyon!!!

2009. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!