Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jött a pasim ma pedig meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött a pasim ma pedig meg volt beszélve hogy jön! Ki is van kapcsolva! 15 óra óta semmi jelet nem adott! Vajon mivan most?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 17:49
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Ööö, új vagyok itt és tudom, sikeres így nem lehetek, de a fórum jan 22-én indult, te pedig jan 18-án tudtad meg, hogy meghalt a barátod? Ez nem ótvaros?

Amúgy meg érdekes, hogy az "eltűnése" után másfél órával már a hajad tépted az idegtől, aztán mit ad Isten, kiderül, hogy tényleg tragédia történt... jövőbelátó vagy, te lány...:)

Az én barátom volt, hogy egész este nem jött a du. kettőre megbeszélt talira, ki volt kapcsolva és senki nem tudott róla, aztán kiderült, hogy bevett valami hülye gyógyszert és az kiütötte, szóval aludt... A világ nem színház. Nekem is kamunak tűnik (és legyen igazam).

2010. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Hazudsz,mert

-Minek emelnéd kia kérdést?

-Január 22.-én felteszed a kérdést,aztán leírod,hogy megtalálták meghalva 18.-án.Nemár:)

-Aztán 3órát késik a taliról éstemár tudod hogy meghalt:D

2010. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Hazudsz... folyamatosan hazudsz. Meg akarsz felelni a környezetednek:D:D
2010. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
ez olyan abszurd hogy jobban nem is lehet
2010. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
és miaz hogy csak most jutottam odáig hogy írjak? és eddig micsináltál?
2010. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
rótta biztos az utakat, vagy épp elásta a hullát:):D
2010. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

vagyis

te nem 28.át akartál írni?

2010. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, 28-án este hatkor még írt valami talált hulláról, aki nem a barátja volt. Vagy lehet, hogy gyorsan pörögtek az események?

Posztoló, eloszlatnád a maró kételyt?

2010. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon rossz hogy ilyen emberek vannak akik feltételeznek olyan emberről akit nem ismernek!Elirtam hisz alig tudok irni gondolkodni!!Mit irjak valahogy nincs kedvem regényhez hisz elegem van abból hogy igy tudtam meg!!DE aki nem élt át ilyet nem is tudhatja!A kérdést azért emeltem ki hogy akik igazán átérezték a helyzetemet azok értesüljenek a dolgoról!Nagyon szerettem és ez nem csak mult hanem jelen legszivesebben mennék utánna!


UI: Nem is bántom azokat akik nem hitték el mivel akár az is lehet de ilyennel az ember nem viccel!


Köszönöm azoknak akik nem támadtak le egyből hogy hazudok és részvétet kivántak köszönöm!

2010. febr. 2. 19:40
 40/49 A kérdező kommentje:
Elirtam, 28.-a lenne és most jutottam idáig hogy közöljem
2010. febr. 2. 19:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!