Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire összezava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

Miért vagyok ennyire összezavarodva?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 éve annak hogy bepróbálkoztam nála és visszautasított.Előtte 8 évig egy osztályba jártunk.

Azóta sikerült elfelejtetem.

Az a gond , hogy aho szakmai gyakorlatra járok (egy iskolai konyha), és láttam , hogy ott van kinn az ebédlő részen , ÉS MOST MEGINT NEM BIROM ELFELEJTENI.

Egy másik lány is megtetsett előző év végefelé,ővele csak barátok lettünk,de ahová elkezdtem járni edzeni oda jár ős is,és hát igy nehezebb észben tartanom,hogy csak barátok vagyunk (mivel heti 3-4 alkalommal találkozom vele)

.

Tisztára össze vagyok zavarodva,nem tudom mit tegyek,tiszta para vagyok,pánikolok,idegeskedek,mert eszembe jutott minden.



2014. okt. 5. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyik volt szerelmemet sem tudtam igazán elfelejteni és simán újra beléjük szeretek.

Nekem az a megoldás, hogy nem találkozom velük. Amint lehetőséged van rá, tedd te is ezt.

2014. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!