Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagyon lóg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nagyon lóg a melle az undoritó vagy természetes nektek?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem és terhesen jártam fotózásra szeretném folytatni de ahoz vetkőzni kell , de félek hogy ha levetközök ki nevetnek. Apárom nem akarja hogy meg csináltassam a mellem . Tudnátok esetleg olyan torna gyakorlatokat irni ami segit ezen a problémán ?

2014. okt. 6. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha a párod nem akarja akkor mi a baj? :D neki kell hogy tetszél nem? én amugy ha szeretem a csajt akkor ha a földet veri a melle akkor is szeretem :D , de nyilván most lehet nem menne neked annyira így a bepasizás talán de van egy párod nem kell megfelelned senkinek, el vagy fogadva, mi itt a kérdés? :)
2014. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk akarsz tetszeni, vagy a párodnak?
2014. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mell a terhességgel és az évek múlásával változik. Ha fotózni akarsz, marad a szilikon.
2014. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel is lehet varratni, de lehrt magától visszamegy majd valamennyit. Bár gondolom még szoptatsz, addig meg feltételezem nem lehet hozzányúlni. A fotókhoz meg ott a photoshop, sokszor csodákra képes :D
2014. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amugy meg nem másnak akarok tetszeni csak attól félek hogy csak azért mondja hogy tetszem neki mert nem meri elmondani hogy nem vagy csak hogy ne bántson meg . Mert sokszor emlitette hogy 29 vagyok és még élnem kéne az életem a fotózásos dolgot is csak azért csináltam terhesen , hogy vlamit elérjek az életben mert ott hagytam a sulit és szeretném ha a párom büszke lenne arra hogy valamit elérek az életben.
2014. okt. 6. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mindenről őszintén. Elvileg erről szólna a kapcsolat és akkor nem kell többet minket kérdezned.:)
2014. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy de nem tudok vele beszélni azt mondja hülye vagyok :(
2014. okt. 6. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahol terhesen fotóztak (és vetkőzni kellett) gondolom erotikus fotózás volt, másért nem fizetnek. Na ebbe a műfajba bőven belefér, hogy lóg a melled. Jellemzően a nagyméretű, logó mellek a képeken jól mutatnak (C-D kosártól), de ha eleve kis melled volt és az lóg, az kevésbé. Minden nő alakja változik a szüléssel (sokan felrántanak magukra 10-15 kg-ot és az ott is marad) és a férfiak jelentős részét ez nem zavarja. Egyébként tréfás, hogy kép nélkül kérsz véleményt a melledről, miközben meztelenül fotóztatod magad, gondolom azokat a képeket is ezrek nézik majd...
2014. okt. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!