Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hátrány a lányoknál ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány a lányoknál ha a fiú nem túl beszédes?

Figyelt kérdés

Csendes,kis visszahúzódó.

Vagy a későbbiekben a fiú feloldja a gátlásait,és bármiről eltudnak beszélgetni?



2014. okt. 6. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp hátrány ha az egyik fél nem beszédes. Ha nincs miről beszélni akkor nagyon értelme sincs. Bár attól függ ki mit akar.
2014. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az jó, ha fel tud oldódni később, csak az ne 1 hónap legyen. sokat beszélek, de ha az "igen, aha, ja" reakción kívül mást nem tud, akkor felejtős, mert az én témáim sem tartanak örökké. Plusz a jönne le belőle, hogy azt sem érdekli, amit dumálok, hogy értelmes reakciója nincs rá.
2014. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj. Inkább az a baj, hogy a csendes lányoknak is baj, ha a férfi is csendes és még ilyen mondvacsinált magyarázatokat is kerítenek hozzá, hogy: "azért kell, hogy nagy dumás legyen, hogy meg tudjon nyitni... blabla". De amúgy nem baj.
2014. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy férfinek nincs jó dumája, akkor nem is lesz "későbbiekben". Erőltetni kell a lányokkal beszélgetést. Különben egy tizes skálán 5-öt esik vissza a tetszésindexed :) Sajnos. Én sem vagyok beszédes fajta.
2014. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hátrány,ami lehet komolyan.Nem szeretnék belemenni részletekbe,mert komplikált a dolog,de a lányok/nők azt várják el manapság,hogy egy komplett bohóc legyél,aki megnevetteti és egyfolytában beszél hozzá kb.
2014. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem egy érdekes dolog történt. Megosztom veletek, hátha adok egy kis reményt a hozzám hasonló visszahúzódó embereknek. Most jöttem össze egy fiúval. Nagyon csendes társaságban, legtöbbször meg sem szólal. Én is ilyen vagyok. Láttunk egymást párszor suliban, de ezenkívül semmi nem volt köztünk. Facebookon írt... beszélgettünk. Aztán suliban is. Vele igazából bármiről tudok beszélgetni. Még sosem volt ilyen... megértjük egymást. A két visszahúzódó ember egymásra talált. Sokkal több közös témád lehet egy ilyesvalakivel-ha te is szégyenlősebb vagy-mint egy kicsapongó személyiséggel. Az ismerkedős szakasz, meg hogy akkor most megszólítom, odamegyek hozzá nehéz volt, gondolom neki mégjobban:) de igazán megérte.

Én azt tanácsolnám hogy keress egy hozzád hasonlóan kicsit visszahúzódóbb lányt. Egy kicsit több erőfeszítésre lesz szükséged, de ha leküzdöd a sáját- és segítesz neki leküzdeni az ő korlátjait, meglátod mennyit nyerhettek mindketten

2014. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fuu az állati idegesítő ha egy randin a fiú nem beszél!Nekem volt egy ilyen randim es azok a 10-20 mp-es szünetek és hogy mindig nekem kellett témát keresnem iszonyat kínos és idegesítő volt!
2014. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!