Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vonzó egy lány számára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó egy lány számára?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú nem a legszebb, de cserébe udvarias, művelt, humoros, illemtudó, a korához képest komoly és okos?

2014. okt. 6. 14:26
 1/9 DanteSparda ***** válasza:
40%
tapasztalatom szerint manapság a bunkóság a vonzó acsajoknak
2014. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
nekem, ha elsőre nem fogott meg a fiúban valami, akkor később sem fog. legyen szó külső vagy belső tulajdonságról.
2014. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tapasztaltam, hogy csak az "igénytelenebb" lányoknak jön be a bunkóság. A legtöbb értelmes lányt ez nem vonzza.
2014. okt. 6. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3! Ez így van ,de valamilyen mágikus csoda folytán mégis a tahók f**szán kötnek ki az igényes csajok is. Én alírom így van amit mondasz...a hivatalos verzió szerint, de a tény, hogy az igényes lány is egy ilyen tapló k**csög farkán fog kikötni. Tapasztalat!
2014. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Rám a kisugárzás, az összhatás hat.

Az udvariasság és az illem ne csapjon át "alájátszásba". A párom viselkedjen velem "természetesen", ne "csomagoljon vattába", nem vagyok egy "gyenge virágszál", határozott és talpraesett vagyok:) Egy férfi is legyen határozott:)

2014. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig nálunk például az egyetemen is,ahol "elvileg" értelmesebbnek kellene lennie az embereknek,ott is ugyanúgy az értelmesebb lányok is a bunkó,jóképű gyerek után futnak,vele beszélgetnek szinte kizárólag.A többi meg le van sz*rva.

De akiket ismertem normálisabb lányokat is,ők is ugyanúgy utánuk futnak,meg ámulatba esnek.Szóval összefoglalva a dolog,ha nem vagy jóképű manapság,akkor kb. eláshatod magad,és örülhetsz neki ha egyáltalán lesz valaha barátnőd...

2014. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6. Ez szerintem nem teljesen igaz. Azért elég sok nem túl férfinek van átlagos/szép/szebb felesége, akivel boldogan él. Én most nem egy szentimentális ábrándfalat akarok ezzel építeni, de így van.


Egyébként ez az "értelmes lány bunkóra bukik"-hatás miért lehet? És még csak nem is a mindig a jóképű bunkókba szerelmesek. Van, hogy olyanba, akik az alapvető higiéniával sincs tisztába.

Mit képesek az értelmes, igényes lányok egy ilyen emberben szeretni?

2014. okt. 6. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Engem a bunkóság egy bizonyos ponton túl taszít de ha egy töketlen és egy bunkó közt kéne választanom akkor a bunkó lenne a nyerő mert aranyos meg cuki lehet aki mindenben ki kéri a véleményed miegymás de azt nem tudom férfinek tekinteni. Kell legyen egy fajta erő a pasi kisugárzásában ahhoz hogy érdekeljen. És a bunkóknak van.
2014. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy nagy titkot: A nőknek fingjuk sincs róla, hogy konkrétan milyen pasit szeretnének (még ha meg is fogalmazza neked, az akkor is csak egy üres tapogatózás). Mivel manapság nagyon kevés az igazi férfi, viszont a bunkókból Dunát lehet rekeszteni, így összekeverik a férfiasságot a bunkósággal. Lehet otthon az apjuk is ilyen, vagy nincs is, és csak vaktában lövöldöznek. Amíg fiatalok, keresik az izgalmat, az alfákat.


Később változnak a prioritások, gyereket akarnak, és tudják, hogy egy alfából nem lesz jó apa de a fiatal éveikben nagyon is jó volt arra, amire kellett (hogy istentelenül megdugják őket).


Jó apa azokból lesz, akiket te is leírtál, 30 körül az ilyen illedelmes, ha tanulsz, akkor pénzes jófiúkat fogják kutatni és ha megtalálnak, nem eresztenek. Ez van. Aztán vagy behajtod az igába a fejed és örülsz, hogy van egy nőd, vagy leszarod és top csajokat fogsz döngetni 30 környékén, ha tanulsz és lesz jó állásod, meg pénzed. Én azt hiszem ezt fogom tenni, ha előtte nem kellettem, akkor kereshetnek másik balekot a kölyköknek.

2014. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!