Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nagyon szép lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak azok a csajok tudnak érdekelni, akik kifejezetten jól néznek ki, nem tudom elképzelni, hogy másmilyennel boldog lennék. Ez gáz?
2014. okt. 6. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2014. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenki igy van bele ;)
2014. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha nem vagy gazdag akkor igen gáz...(a jó nők a pénzre jönnek) :DDD
2014. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Talán igényes vagy?
2014. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nem gáz.. miért lenne az? Nekem is nagyjából csak azok tetszenek... Ha bejössz nekik akkor jó, ha nem, akkor meg próbálgatni kell :D
2014. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép.
2014. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a puding és egy szar között kellene választod nem a szart fogod választani hanem a pudingot mert az krémesebb és édesebb. Tapasztalat!
2014. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ja de a lányok kb 15-20%-a az aki tényleg szép, és a többinek is lesz párja.
2014. okt. 6. 19:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nem mindenki van így vele, szerintem, mert rengeteg helyes srácot látok bűn ronda csajjal mászkálni.


Nem árt, ha ragaszkodsz ahhoz, hogy csak a legszebbet válaszd, mert akkor bizonyos keretek között mindig is szépnek fogod látni. Azért tudd meg milyen belül is, mert néha nagyon az ellentéte tud lenni. És van olyan lány is, aki nem olyan szép, de belül teljesen tökéletes. A kettő között kell találni valakit, aki tetszik neked.

2014. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak attól szoktam félni hogy akik nekem tetszenek azoknál én nem rúghatok labdába
2014. okt. 6. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!