Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi ilyen vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen vagy csak az én pasim?

Figyelt kérdés
Más férfiak is olyanok, hogy ha kielégülnek, már nem is igénylik a további szeretgetést? Mert én még igényelném, hogy puszilgasson, öleljen a barátom, de ő olyan, hogy szeretkezés után két, három napig olyan távolságtartó. Akkor nem igényli nagyon a puszikat, meg az öleléseket, de amint újra kanos állandóan csak csókolna, és olyankor nagyon gyengéd, gyakrabban ölelget, meg ilyenek. Én viszont akkor is igényelem ezeket, ha nem akarok szexelni, hanem csak úgy jólesik. Minden férfi ilyen? Mert én ezek a dolgok miatt néha úgy érzem, hogy nem is szeret a barátom? Ti mit gondoltok?
2014. okt. 6. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de 90% hogy csak arra kellesz neki. tapasztalat...
2014. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :) Szerintem annyira nem szeret, csak szeret veled lefeküdni. :) Van ilyen... Én nem így viselkedem a barátnőmmel.
2014. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy egy jó kapcsolatban ezt el szokták mondani a másiknak, megbeszélni vele.
2014. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
én is olyan vagyok mint te! 27F
2014. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nálunk ugy zajlik a dolog, hogy amikor végzünk ő is én is, beszélgetünk picit, aztán amikor lefekszünk egész éjjel átölel, amíg nem alszunk el simogat, megpuszilja a nyakam...stb szerintem egy olyan pasi aki valóban szeret így viselkedik!! És amúgy nem önző sex közben, tehát megvárja hogy te elélvezz mielött ő végez, és alszik?
2014. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én barátom folyamatosan elhalmoz csókokkal, ölelésekkel, és kölcsönösen imádunk a másikhoz bújni, másképpen nem is tudnánk aludni :)
2014. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!