Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik már laktak együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik már laktak együtt lánnyal úgy, hogy nem jártatok (legalábbis az összeköltözésnél), próbáltatok közeledni felé?

Figyelt kérdés

Volt hogy beindítottak titeket az ilyen női dolgaikkal?

Például kiteregetett fehérneműk, cicanadrágban vagy bugyiban volt napközben vagy valami szexibb pizsama volt rajta. Esetleg átlátszott a mellbimbója amikor nem volt rajta melltartó.


Milyen intim helyzetek fordultak elő és hogy fogadtátok?

Próbáltatok vele összejönni?


Egyáltalán elképzelhető, hogy férfiként együtt lakjon valaki egy lánnyal, úgy hogy ne forduljon meg a fejében bármi, ami több mint barátság?


2014. okt. 6. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfiként volt mikor 2 csaj is volt albi társam, az egyik utált mert le**sztam mindig milyen rendetlenséget csinál... a másik jobb csaj volt, viszont pasija volt. Beleköpni meg nem akartam, és hogy mi fordult meg a fejemben mikor cicanaciban járkált? :D... azt a fantáziádra bízom :D :D
2014. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha függetlenek és nem csúnyák, akkor max. 1 vagy 2 hét és tuti lesz szex köztük. Nem bírnának azzal a tudattal maszturbálni, hogy egy karnyújtásnyira van a szex.
2014. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy karnyújtásnyira van sok ember egymástól testileg, de léleken attól még járhatnak nagyon messze egymástól...
2014. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Peter kérdezte ezt (family guy), vagy Jim (szerint a világból) : Mi köze van a léleknek a szexhez ?! :D :D:D
2014. okt. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Többször laktam együtt nőkkel. Általában hidegen hagyott. Nem próbáltam összejönni velük.

Talán furább eset volt:

-Az egyik lakótársam egyszer félmeztelenül ment ki a szobájából mert megfeledkezett róla, hogy én is otthon voltam. Meglepődtem, de semmi több. Szegény később nagyon kellemetlenül érezte magát miatta.

-A másik amikor egy borderline lánnyal kerültem egy albérletbe. A lány fehérneműben azzal szórakozott, hogy milyen hatást tud kiváltani belőlem. Elküldtem melegebb éghajlatra, mert amúgy a barátommal járt.


Mellbimbók vagy szexi ruha. Persze először akaratlanul is megbámulod. De egy idő után megszokod.


Lehet, a neveltetésem miatt elütök az átlagtól.

Csupán azért mert valakinek megfordul a fejében egy kapcsolat lehetősége, még nem feltétlenül követi tett.

Nekem a legjobb barátom egy egyébként nagyon szép nő. Már több mint 10 éve. Nem jutott még eszembe összejönni vele vagy közeledni hozzá.

2014. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
Én anno a koliban 2 hónapot együtt laktam 4 lánnyal... Az egyik a párom a volt, a másik 3 meg a blokktársa... Az tuti hogy ők kevesebbet hisztiztek, mint az én két szobatársam az biztos... De semmi ilyen nem volt, pedig volt amikor egy szál törölközőben mászkáltak előttem...
2014. okt. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-en kezdtük az albérletben sok veszekedés stb.Egyik csajjal maradtunk a lakásban.Nagyon jó barátok lettünk,aztán a csajom lett.

Sokszor álmatlanul forgolódtam,nem tudtam,hogy közelítsek.Egyik éjjel átjött hozzám megkérdezte mellém bújhat-e az ágyamba mert nagyon'fázik':D szépen megmelengettem ahogy kell:D Már 2 éve vagyunk együtt.

2014. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!