Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés

Tudom elég ciki lesz amit írok, de már nem tudok mit tenni, muszáj segítséget kérnem ismeretlen emberektől is, mert már a haveri társaság rajtam röhög.

Van egy csaj aki nagyon durván nyomul rám.

Ez eleinte tetszett is, de sajnos kiderült róla, hogy hivatásos ku.rva (teli van a net a hirdetéseivel).

Nekem ez már nem fér bele és mióta ezt tudatosítottam benne állandóan zaklat. Keres csábítgat, majd fenyeget. Én még elviselném, de rászállt a családtagjaimra és néhány lány barátomra is, próbál a munkahelyemen is lealázni.

Nekem ebből elegem van, szeretnék tőle megszabadulni. Szerintetek hogy lehet?

Belinkelném a hirdetését, de gondolom az adminok nem díjaznák.


2014. okt. 7. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Belinkelheted, de most ezzel nincs mit csinálni, bíróság ...
2014. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán rendőrséghez kéne fordulnod. Jelentsd fel, mint zaklatót! Jobb ötletem nincs.
2014. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De tényleg ez simán zaklatás! Persze elôtte közöld vele, hogy ha nem hagyja abba akkor feljelented, de ha nem ért belôle, akkor sajnos ez van. :/
2014. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utána fogok járni, hogy lehetséges ez.
2014. okt. 7. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg zaklatásnak minősül.Két dolgot tehetsz hogy leszálljon rólad.Vagy feljelented,vagy megdugod és akkor megkapja amit akar,és talán békén hagy.
2014. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!