Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék megismerni egy...

Hogy tudnék megismerni egy csajt a buszon akivel "mondjuk hogy szoktam szemezni" reggel a buszon (:D) szóval nem egy random idegen?

Figyelt kérdés

Szóval, reggel néha szoktam látni a buszon mikor megyünk suliba, meg egy darabig ugyanarra megy mint én, de csak ennyit látom. Közben kiderült, hogy haverom ismeri, valami fesztiválon is volt vele de nincsenek különösképpen jóban. Azt mondta, hogy ilyen "nehezen kapható" meg "senkivel se jár" stb. de nemigazán érdekel. :D Facen megtaláltam, de elég gáz lenne csak így bejelölni, lényegében azt se tudja, hogy kivagyok. Haveromat nem kérhetem meg, hogy összehozzon vele maximum talán egy buliban "véretlenül összefuthatok" a lánnyal és úgy, mert nem ismeri annyira.

Tegyük fel, hogy helyes vagyok meg ilyenek és tegyük fel, hogy tényleg nem akar senkivel sem járni, magyarán lekoptatna és beégetném magam + sok ember elött a buszon. :D (jó annyira azért talán mégsem vagyok helyes, de na:D)

Reménykedtem, hogy van itt valami guru aki ellátna pár jótanáccsal, érdemes egyátalán megpróbálni? stb.



2013. szept. 16. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, h egy lány senkivel nem akar járni, csak olyan, h nem talált még elég jóképű fiút, akivel összejönne. Ha te megfelelsz neki külsőre, nem fog elküldeni.
2013. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fhu én utálom a buszos ismerkedőket :) a facebookos tényleg nem jó ötlet, szerintem az a legjobb, ha simán leszólítod :)
2013. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xddddddddddd 3-as nem semmi egészen illik az én storyomra, de tuti, hogy nem ő az :D már vagy 1 hete nem is láttam, buszmegállóban meg sosem
2013. szept. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!