Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értelmeznéd ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értelmeznéd ezt az idézetet, amit szakítás után írt a lány a fiúnak?

Figyelt kérdés
Üzenetet kapsz... a legszebb üzenetet. Pedig nem szavakkal írták. Te mégis el tudod olvasni. De senki más. Csak te. Nincs tolmács, kódfejtő, nincs senki, aki rajtad kívül értené. Mert ennek a nyelvnek a szavait ti alkottátok. Együtt. Érzésekből, helyekből, történetekből. És ő ezen a nyelven írta az üzenetet. A neked szólót. Csak neked.
2014. okt. 7. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hm... én lány vagyok és szerintem azt akarja kifejezni,hogy még szeret,legalábbis részéről nincs lezárva, és kötik még hozzád érzések,helyek,történetek.


De én odaírnám neki,hogy Ha akarsz valamit mond világosan. xd

2014. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az együtt átélt érzésekről, emlékekről írt a "kislány", amit csak közösen élhettetek át.

Azt hiszem még nem tudta magát túltenni a szakításotokon, sajnálom Őt.

2014. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

huu..ha tudnátok ,hogy én melyik fél vagyok és hogy miért kértem itt segítséget....

Nem szeretném ide kiírni,esetleg aki kíváncsi és szívesen alkotna véleményt a helyzetről,az írhatna privátot

2014. okt. 7. 18:31
 14/17 anonim ***** válasza:
A legszebb üzenetet= Gyerekünk lesz.
2014. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

még mielőtt valaki más is gyerekre tippelne ,akkor leírom,hogy ahhoz még nagyon fiatalok, és teljességgel kizárnám azt az eshetőséget.

ez egy kb 1 hónapos kapcsolat lehetett ,vagy ki tudja...

2014. okt. 7. 18:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Drága Kérdező, még mindig szereted azt a fiút?
2014. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szeretem,igen. De ez mellékes információ,hiszen köztünk már vége mindennek... És azon dolgozom legbelül,hogy túllépjek rajta...bár tudom,hogy ezt nem így kellene :/
2014. okt. 7. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!