Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az exemről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az exemről? (18f) 15L Hosszú de olvassátok el!

Figyelt kérdés

Szeptember elején jöttünk össze,minden tökéletes volt.Első randin vörös rózsával várt,mindig figyelmes volt.1 hét után már bemutatott a szüleinek,a szilvesztert meg a jövő nyarat tervezte.A haverjait is ismerem,egyszer kétszer velünk is lógtak.1 hete minden megváltozott.Feszültebb volt,már nem írt annyiszor rám,már nem kérte azt hogy találkozzunk,szinte csak én kértem,de amikor együtt voltunk mindig sokat nevettünk,állandóan volt mondanivalónk egymásnak,megfogta a kezem és átkarolt.Azt gondoltam hogy biztos a mamája beteg vagy sokat kell tanulnia.Múlt hétvégén elmentek egy buliba,akkor viszont sokat írt,még hajnali 2-kor is.Tegnapelőtt délután rámírt és nagyon rideg volt.Azt mondta hogy már nem szeret és nem is hiányzom és már egy hetr nem tud aludni mert nyugtalan.Megbeszéltük hogy másnap összefutunk suli után.Suliban délelőtt rámírt hogy bocsássak meg hogy csalódást okozott(első randin azt mondta h ő sokat csalódott debő nem fog csalódást okozni) nem így akarta azt remélte hogy sokáig együtt leszünk.Aztán eljött a délután.Mivel ő hamarabb végzett visszajött a sulihoz.Tiszta vér volt a szeme,kisírt,pont akkor rakta el a zsepit mikor odamentem hozzá.Elindultunk,15-20 mp-ig nem bírt megszólalni csak hümmögött.Azt mondta hogy semmi gond nincs velem,csak nem tud belém szeretni és nem akar kapcsolatot egy ideig.(Ezzel kezdte az ismerkedést,ő kapcsolatot akar.)Azt is mondta hogy csak azért írt rám hétvégén hogy nekem jó legyen(hajnali 2-kor részegen?!) Nem alszik egy hete mert nem tudja hogy mondja meg nekem.

Jött a szokásos maradjunk barátok szöveggel,de én azt mondtam hogy nem akarok a barátja lenni,elakarom felejteni,ez neki nagyon rosszul esett.Arra is gondolt hogy tartsunk 3 hét szünetet,erre azt feleltem hogy minek láncolsz magadhoz ha nem szeretsz?Az volt a válasz:csak neked akartam jót.A végén pedig szerettem volna ha ő mondja ki a végső szót.Össze vissza nézett,hebegett habogott de végül kimondta.Ma is láttuk egymást,elkomolyodott kicsit kinyitotta a száját és vett egy nagy levegőt.

Ma du tudtam meg hogy részegen ilyen tanácsokat osztogat a haverjának: mit izélsz rajta,megd*god és továbbmész.(20 éves a srác,apa nagyon jóba van vele,csak kicsúszott a száján)

Nekem is tett kisebb célzásokat,de sosem kezdeményzte még a pettinget sem.

A szüleinek szimpi voltam,csak egy haverja nem szerette azt hogy együtt vagyunk.



2014. okt. 3. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kezdj kislányokkal.
2014. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2014. okt. 3. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogyha szeretett volna akkor nem lett volna a baratja akadály!


Mit gondolok rolla? Normális mert legalább elmonta hogy nem szertet. Mert csinalhatta volna azt is hogy megdug és utánna szakit..


18f

2014. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy most ki a a lány? Te vagy ő? Mert egymás után írtad a kettőt. Gondolom te a lány vagy? vagy mégsem?
2014. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

15L vagyok.

Egyik ismerősöm sem tudja hova tenni.

2014. okt. 3. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy egy labilis, instabil ember, akitől szerintem jobb, hogy megszabadultál. Amúgy jó a hozzáállásod, végre egy lány, aki gondolkozik, és nem hagyja magát megalázni.

Legjobb, ha elfelejted.

2014. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 3. 17:15
 8/8 Netora válasza:
Igaza van a fentieknek orulj hogy nem vette el a szuzesseged :/ es legalabb bevalotta van olyan ismerosom hogy a sraccal 4-5 honapig jart azt hitte ez igy fog menni es lefekudt vele masnap delelott jott egy sms hogy szakitsunk. Orulj hogy nem ez tortent. :/ es lepj tovabb elotted meg az elet :)
2014. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!