Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sosem voltam az a nagy csajozóbajnok, de régebben legalább nem voltak nagy gondjaim lányok terén. A húszas éveim közepén viszont egyre inkább úgy látom, hogy a normális, tisztességes srácok közül alig boldogul valaki, beleértve magamat is. Ez miért lehet szerintetek? Nem tudom min kéne változtatnom, esetleg van itt olyan, aki átment már hasonló időszakon és tudna segíteni?


Nem vagyok a hölgyekkel túlzóan illedelmes, határozott vagyok, stb. Ezt csak azért írtam, mert tudom, hogy nagy probléma szokott lenni.



2014. okt. 7. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Erőlteted,állandóan ezen kattog az agyad,ez a baj.
2014. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy nem vagy túlzóan illedelmes? bunkó vagy? az nem segít
2014. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Én például határozottan NEM akartam barátot, és megtalált :D
2014. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát lehet igazatok van, de hogy tudok nem ezen kattogni, ha egyszer vágyom rá?


A második válaszolónak: nem vagyok bunkó egyáltalán, pont ellenkezőleg. Csak nem viszem túlzásba, hogy a végén sima barátként kezeljen az illető.

2014. okt. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!