Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pont tökéletes volt, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont tökéletes volt, de már kicsi?

Figyelt kérdés

A páromnak hogy finoman fogalmazzak, nem éppen nagy az intim mérete. Ez régen nekem tökéletesem megfelelt, pont jó volt, mintha csak "nekem készült volna" :D De azóta anya lettem, és azóta sajnos trükköznünk kell a pózokkal, technikákkal, mert alapjáraton ugyanakkora a hüvelyem, de az izgalomtól jobban kitágulok, mint azelőtt. Tehát vagy nem vagyok felizgulva, és azért nem jó, vagy fel vagyok, és azért nem elég jó.

Egyébként a párom nem panaszkodik, hogy túl tág lennék, de lehet csak nem akar megbántani. Engem meg csiklói orgazmushoz tudna juttatni... ha akarna... de nyalni nem szeret, a keze meg egy kemény, kicsit érdes, bőrkeményedéses munkáskéz...

Imádom egyébként, de úgy vélem egy párkapcsolatban fontos a szexualitás is, és nem tudom hogy oldhatnánk ezt meg.. Ötlet? Érdemes próbálkozni? Mit lehet tenni ilyenkor?


2014. okt. 7. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
orálisan elégítsen ki, ha már máshogy nem tud
2014. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jázi :) ***** válasza:
Intim tornát próbáltad már? Sokan hülyeségnek tartják de hatásos ha kitartóan csinálod!
2014. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Párkapcsolati problémákat mindig beszéljétek meg! Gyerek, család van, tehát szeretitek egymást, ergó meg tudtok beszélni mindent.

2. Fentebb ajánlott intimtorna.

2014. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáljatok új dolgokat: pl. vibrátor, más pózok/oldalról/

Megoldás lehet az anál is, ha mindketten benne vagytok, az is stimulálhat...Csinálja kutyában, közben izgasd magad.Most hirtelen ennyi jutott eszembe....Írhatsz priviben is !

2014. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye, hogy számít a méret nők :D.. CSak annyi gerinc nincs bennetek, hogy ezt beismerjétek. Nem értem mi olyan nehéz belátni azon, hogy 11-12-13cm-es kis péniszekkel nem elég nektek a kielégüléshez, főleg ha mellette még vékony is kb 3,5cm. Jó olvasni az ilyen posztokat. Ezek után jön, majd a freudi elszólás és a válás v megcsalás.
2014. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi?
2014. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
11-12cm kb.
2014. okt. 7. 22:45
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát bizony, a nőknek is van intim mérete, és nem árt, ha az a férfiéval passzol.

Az már más kategória, ha valakinek kb. 12-13 cm-t tud befogadni a hüvelye, de a 20cm-es péniszre bukik, az jön be neki.

2014. okt. 7. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!