Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jutott nekem ennyiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jutott nekem ennyiféle fétis?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és nem egy beteg fétisem van. Ez mitől alakul ki? Hónalj, hónaljszag, kicsi hónaljszőr az alap, láb-lábszag, fingás, pisilés, és még sorolhatnám. Oké, ha ezekből egy lenne összesen az nem vészes, de hogy ennyi egyszerre? Mitől? Természetesen nem tudja ezeket senki, főleg nem a barátnőm, annyira beteg azért nem vagyok :D
2014. okt. 8. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig lehet kéne tudnia, hiszen akkor lehet meg is tudná adni neked azt ami annyira izgat.
2014. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd a kakukk tojást!!.... Ja nincs.
2014. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es neked milyen fétis tetszene?
2014. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!