Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit tartotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tartotok egy lányban a legvonzóbbnak?

Figyelt kérdés
Mit néztek meg rajta először az arcát, alkatát vagy a személyiségük tud elvarázsolni titeket? ;)

2014. okt. 8. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az összképet nézem,illetve a kisugárzása fontos!
2014. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdező te fiú vagy lány vagy?Korod?
2014. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Személyiség+arc+testalkat
2014. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Viselkedés, arc, testalkat.
2014. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
13L
2014. okt. 8. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi a 2-es vagyok
2014. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát először nyilván az arcát (+ valamennyire az alkatot), a személyisége nincs ráírva. Viszont hosszútávon pont, hogy az fog meg. És ha valakiről tudom, hogy nagyon illik hozzám, akkor az már fontosabb, mint hogy hogyan néz ki. (Persze nem azt mondom, hogy a külső nem számítana, csak kevésbé. Meg aki személyiségre bejön, azt általában szebbnek is látom.)
2014. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es 100%-ig egyetértek veled :)
2014. okt. 8. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiú függő. Egyik haverom pl a nagy melleket szereti. Én inkább a formás feneket, és a kisebb melleket. Nyilván az arc is számít. Ezen kívül úgy alapvetően az ápoltság, pl a haj minősége. Ha ezek elfogadhatóak (nem kell, hogy 10/10 legyen), akkor lehet beszélni a személyiségről. Ettől függetlenül volt már néhányszor nálam szerelem első látásra. Olyankor elég hasonló alapokon választott a tudatalattim. Szóval szerintem mindegyik fontos, az meg teljesen változó, hogy mit nézek meg rajta először.
2014. okt. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!